Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#gory #baraniagora #pogoda
Pytanie mam, który dzień (środa, czwartek czy piątek) będzie odpowiedni do wejścia na Baranią Górę od strony Węgierskiej Górki? Mam na myśli pogodę oraz ilość turystów. Czy w ogóle da się teraz wejść? Coś czytałem informacje, że szlak jest zamknięty z powodu trasy S1, prawda to?
  • 7
  • Odpowiedz
@rayman_s: Jakikolwiek, ludzi w te dni będzie raczej mało. Zielony szlak jest zamknięty, czerwony z utrudnieniami (przechodziło się koło jakiegoś bunkru, na 300m trasa szlaku zmieniona).
Jak sprawdzisz dobrze na mapach, to da się zrobić kółko i z zielonego szlaku przed zamknięciem odbić na czerwony (tam są tereny zamieszkałe). Jak z tym jest w praktyce to nie wiem.
  • Odpowiedz
Tłumów z pewnością nie będzie. Byłem tam kilka razy i było spokojnie. Warunek jest jeden - na szlaku byłem już o 7 rano :) albo i wcześniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@booolooo: oo dzięki za info, właśnie ustalam trasę w aplikacji mapa turystyczna, ale chyba będę musiał to ogarnąć przez przeglądarkę w PC, przyda się wiedza o czerwonym szlaku
@buking: no ja właśnie teraz chciałbym wykorzystać pogodę, nie ma być za ciepło
@taki_tomek: ja właśnie chciałbym jechać pierwszym pociągiem z Katowic, w WG byłbym około 7:30 także trochę później niż Ty ;)
Dzięki Wam za informację i pomoc
  • Odpowiedz