Wpis z mikrobloga

Siemano Mirki! Dla przypomnienia- jakiś czas temu kupiłem Renault Clio i rozpoczynam swoją przygodę z imprezami typu KJS. Ostatnio byłem na zawodach na Torze Kielce, zobowiązałęm się do nagrania krótkiego materiału z imprezy. Jak obiecywałem tak robię( ͡° ͜ʖ ͡°). Zmontowałem relację z ostatnich zawodów na Torze Kielce. Moje drugie zawody dały mi jeszcze więcej motywacji do treningów, a dlatczego to już obczajcie na yt( ͡° ͜ʖ ͡°). To mój debiut przed kamerą jak i w montowaniu filmów. Dawajcie znać co poprawić i co chcecie widzieć(o ile w ogóle chcecie widzieć XD) w kolejnym filmie. Za namową kilku Mireczków wrzucam film na główną, będę wdzięczny za wykop ( ͡ ͜ʖ ͡) Ok, koniec gadania. Łapcie linka do jutuba: https://www.youtube.com/watch?v=TQAnMFZo-qg

tag do obserwowania: #sliwaracing
Facebook: sliwaracing
YouTube: [sliwaracing](https://www.youtube.com/channel/UCrf1-NzkluwfkRVAN76Hh3g?)
Insta: sliwa_racing

#motoryzacja #superoes #wyscigi #fastandfurious #clio #samochody #auta #tuning #samochody #samochodyboners #klasykimotoryzacji #youtube #hobby #carboners #carspotting #car
Pobierz sliwaracing - Siemano Mirki! Dla przypomnienia- jakiś czas temu kupiłem Renault Clio ...
źródło: comment_1598244191WeNvP6znMX1wysW7bm1nTI.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@sliwa_racing: dobry facepalm jak miałeś kask w furze xd
A tak to jak byś kiedyś dał radę kamerkę zamontować na kasku/nad głową zamontować i pokazać cały wyścig, nawet w oddzielnym filmie to z chęcią bym obejrzał.
Możesz też więcej powiedzieć o wyścigu, jak Ci się jechało, jakie zmiany zrobiłeś i jaki wynik był bo teraz za krótko było i musiałem pauzę zrobić.
Gratuluję poprawy i fajne były ujęcia z kamer z
@Kilgharrah: Dzięki! Niestety trema była motzna, nie łatwo się gada do kamery wiedząc, że oglądnie to więcej osób niż paru ziomkow ( ͡º ͜ʖ͡º) Miałem plan opisu wszystkiego, niestety clio przed wyjazdem odmówiło posłuszeństwa (XD) i wlecieliśmy na tor o 9:00 na samo rozpoczęcie zawodów. Nie zdążyliśmy nagrać wszystkiego od a do z, mikrofon w gopro też niedomagał- w cholere materiału poszło do kosza (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sliwa_racing: powoli do przodu i wszystko będzie dobrze! ( )
Będę obserwował postępy bo sam bym z chęcią pojeździł ale na razie brak motywacji i funduszy.
Nie wiesz może jak by na takim torze sprawdzał się Opel Vectra B? Czy warto jest coś takiego przerobić na tor czy nie bardzo?