Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Około 3-4 tygodnie temu #!$%@? się w łokcia w robocie szarpiąc paletę za paski zabezpieczające, a jeden z nich się urwał. Mój łokieć wylądował na ramieniu wideł wózka widłowego, a boli do dzisiaj jak się w niego mocniej szturchnę albo oprę. Oczywiście nic z tym wtedy nie zrobiłem, myślałem że jest tylko zbity. Jak pójdę na prześwietlenie jutro to będzie dało się jeszcze określić co sobie z nim zrobiłem? #medycyna #radiologia #rtg
rakujp - Około 3-4 tygodnie temu #!$%@? się w łokcia w robocie szarpiąc paletę za pas...

źródło: comment_1598229050bGlLijmjnWFDpOpCecUSrS.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Została niestety tylko amputacja. Przykro mi
Po takim czasie szczerzę wątpię aby wyszło coś konkretnego na RTG oprócz ewentualnych zmian pozapalnych. Jeśli oprócz bólu i obrzęku miejscowego i tego otarcia nic ci nie dolega to prawdopodobnie maksymalnie mogłeś uszkodzić torebkę stawową lub delikatnie pęknąć kość. Jest to jednak prawdopodobnie zwykłe stłuczenie którym nie ma co się co mocno martwić.
Tak czy inaczej po 4 tygodniach nie ma co raczej z tym robić.
  • Odpowiedz
A abyś się nie zdziwił. Nie można zrobić RTG wchodząc z ulicy, wyłącznie ze skierowaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Idź z tym do rodzinnego, on da skierowanie jeśli będzie potrzebne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koperek01: #!$%@? no tak, zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w środę lecę na wakacje i boję się, że gdzieś w alkoholowym ferworze walki coś sobie uszkodzę i będzie mi smutno. #!$%@? wirus tfu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koperek01: dodam tylko, że przez pierwsze kilka dni strasznie mi drętwiała ręka od łokcia w dół, no już jest okej w sumie, tak z czystej ciekawości tutaj pytam
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Koperek01: ojoj, jakbyś mi to powiedział, to troszkę też bym się wystraszył, tym bardziej, że pewnie połączyłbym to z zakrzepicą, która mi wyszła po paru latach przez 4 bloki chemii. Ręka sprawna, więc chyba będę żył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz