Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki, dostałem się na biotechnologię na PW, a moim pierwszym wyborem była fizyka techniczna(zabrakło mi 5 punktów żeby się dostać ;/ )
Może jestem debilem i martwię się na zapas ale chcę wiedzieć: czy jest sens zostawać na tej biotechnologii jeśli chcę się uczyć fizyki? Jeśli tak, to czy mogę z tej biotechnologii mieć szansę startować na magisterkę z fizyki technicznej, jeśli doszkalałbym się samodzielnie? Czy darować sobie to i starać się przenieść na fizykę techniczną jak najszybciej?(od razu mówię że nie jestem nastawiony negatywnie do biotechnologii, bo przecież sam ją wybrałem)
Wiem że jest kilka mądrych głów którzy studiowali cośtam a ostatecznie głównie byli znani z fizyki jądrowej, tak jak Sylwester Kaliski albo Stanisław Ulam i ostatecznie myślę że te moje obawy są irracjonalne, no ale jak już wspomniałem, jestem głupi i chcę koniecznie znać opinię innych na ten temat

#pw #studbaza #pytanie #studia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f42b0a0e17b553ed4d3761d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 5
@pieczony-ziemniaczek: Siostra mojego chłopaka skończyła fizykę techniczną na politechnice poznańskiej i ciężko było znaleźć pracę w zawodzie, raz pracowała w WV i ją tam gnebili (odzywki typu baba do garów, przełożeni nie zadowoleni że kobieta ma wyższe wykształcenie niż oni) więc zrezygnowała i dopiero po latach od skończenia studiów znalazła pracę która jej się podoba.
OdległaPantera: Tak z ciekawości, zostałeś na tym kierunku? Jeśli tak, to powodzenia na organach i analitycznej, nieźle Cię dojadą. XD W pierwszym roku było sporo fizyki i matmy i względnie mili prowadzący. Potem głównie "mechaniki" wszystkiego i drugi rok odbierający radość z życia :') Na szczęście na 3 roku było lżej

Zaakceptował: karmelkowa