Wpis z mikrobloga

No to skoro padło, że trzeba wymieniać kas, to zakładając, że mam 370 zeta i jedynym sklepem pod słońcem jest centrumrowerowe, to co wziąć? Miałem (mam) Rudego, ale MTB Airstorma i ku tej marce bym się zwrócił, zwłaszcza, że te kilka deko lżejszy od konkurencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kask #szosa #rower

Jaki kask

  • KASK Rapido 20.0% (4)
  • LAZER Tonic MIPS 10.0% (2)
  • RUDY PROJECT Strym 20.0% (4)
  • ABUS Viantor 50.0% (10)

Oddanych głosów: 20

  • 32
@AbaddonLincoln: ja coś tam wcześniej mierzyłem bo każdy łeb inny. Jednemu siądzie to, drugiemu tamto. Jak masz możliwość to sobie je lokalnie sprawdź, kupować przecież nie musisz. Albo jak chcesz tego Stryma to chociaż jego zmierz żeby potem się nie bawić w odsyłanie jak będzie fatalnie.
Ja mierzyłem różne Giro, Lazer, Kask i Rude i padło ostatecznie na Stryma.
Z tych wymienionych Lazer ma MIPSa więc pewnie warty rozważenia.
@szwe: wiele do mierzenia nie ma, większość z nich albo A (mniejszy łeb) albo B (większy łeb), więc wybieram A. Natomiast sądzę, że mając Airstorma, biorąc Stryma w tym samym rozmiarze nie będzie się raczej różnił?

@krabozwierz: tak, kolorki jego mnie przekupiły. Acz Airstorm na obrazkach wybitnie wyglądał, zadziorny agresor, a jak go założyłem, to byłem człowiekiem-grzybkiem XD

Giro nie wpisałem, bo mam Foraya i jakoś tak... został zimowym kaskiem
@AbaddonLincoln: ja stwierdziłem po mierzeniu, że mam jakiś bardziej podłużny łeb i np Giro mi nie siedziały, do tego wyglądałem w nich jak pieczara.
Nie wiem właśnie jak z tymi różnymi modelami w ramach jednej firmy. W sumie się nie namierzyłem za dużo bo wszędzie mieli 'L' a mój łeb okazał się mniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak Ci siedzi obecny Rudy to chyba najbezpieczniej brać kolejnego