Wpis z mikrobloga

@michal04472: jak masz jakieś dziwne kontrolki wrzucasz w google:

Marka model + manual + pdf

Klikasz pierwszy link, dostajesz w nim rozrysowawane wszystkie możliwe kontrolki, lampki, czy schemat bezpieczników
@michal04472 też mam proace city i zauważyłem, że jak chce zmienić miejsce parkingowe i niezapnę pasów bo jade pare metrów z minimalną prędkością to wtedy ona się świeci.
btw standard czy long i w jakies masz wersji auto?
@StanZ
silnik 1.2 benzyna w manualu
opcja family bez comfortu

ja się zastanawiałem między tą toyotą a volkswagenem touran..ale cena toyoty wygrala bo kupilem ją za 82tys. a tourana z troche gorszym wyposazeniem miałbym za lekko ponad 90.

na plus:
- duzy bagaznik
- 3 foteliki z isofix wchodza obok siebie
- ilosc schowkow ( a opcja comfort jeszcze wiecej)
- jak na swoje gabaryty to nawet spoko sie parkuje dzieki czujnikom
@zwirooo poczytałem o tym mokrym pasku w 1.2 - czy zwiększaleś częstotliwość jego wymiany? W najbliższym salonie na serwisie pytałem specjalnie czy tam jest mokry pasek... Serwis nie wiedział, odesłał mnie na cześci. Części nie wiedziały - odesłały na serwis... no nie wiedzieli co serwisują generalnie... I tu mi się zapaliła lampka, że to przecież silniki PSA a nie toyoty więc może faktycznie lepiej popatrzeć na riftery i Berlingo bo przynajmniej tam
@StanZ narazie mam przejechane troche ponad 5000km od sierpnia2020. paska nie wymienialem, zobacze co powiedzą przy poerwszym serwisie gwarancyjnym.
a co ile sugerują wymieniać?
serwis toyoty tak nie ogarnia tego auta, że jak w zeszlym roku zadzwonilem do nich i spytalem na jaki olej wymienic po 3k bo chce do chorwacji jechac juz na nowym oleju po dotarciu silnika to musieli dzwonic do centrali i potem do mnie oddzwaniali :)