Wpis z mikrobloga

Jaką najlepiej drukarkę wybrać? Cena jakoś specjalnie nie gra roli, ale po prostu sprawa wygląda tak:
Drukujemy w domu mało, w kolorze rzadko więc od biedy mogłaby być niekolorowa, chociaż fajnie czasem coś w kolorze wydrukować.
Mieliśmy jakiegoś canona za 650zł i fajna sprawa, tanie tusze wstrzykiwane do środka, ale nikt nam nie powiedział że trzeba drukować minimum raz na dwa tyg w pełnej gamie kolorów, a czasem np. w wakacje nikt jej nie używał przez np. miesiąc i pizgła głowica. Czasem coś druknąć trzeba więc bez drukarki żyć się nie da, ale już sami nie wiemy czy lepiej kupić coś taniego za 300zł i #!$%@?ć po dwóch latach, bo jeśli mielibyśmy wydać 1k na drukarkę to fajnie jakby na dekadę był spokój. Musi być ze skanerem.
#drukarki #drukarka #komputery #zakupy
#cowybrac #skanery #informatyka
  • 3
@Sephirionn: mam Epsona XP-245, drukuję na nim kilkanaście stron raz na 1-2 miesiące i przez 2 lata jeszcze się nie zepsuł. Od nowości na najtańszych zamiennikach z Allegro. Nie jest to demon prędkości ale na moje potrzeby wystarcza.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sephirionn: kup sobie Brothera J105 i nie odłączaj jej od prądu, ona sama czyści sobie głowice co jakiś czas więc nie zaschnie nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo jak nie potrzeba WiFi to j100. Tusze 39zł sztuka oryginał zamienniki śmieszne pieniądze kosztują bo widziałem już po 4 zł ale to przed pandemią ( ͡° ͜ʖ ͡°)