Wpis z mikrobloga

Króciutko panowie po dzisiejszym finale. Patrzę za okno, u mnie tutaj w Tajlandii wczesny poranek także nie przedłużając: Muszę powiedzieć, że na bazie tych wszystkich moich doświadczeń, wszystkich komentowanych finałów podczas tej mojej przygody z mikrofonem mało było meczów tak zaciętych, mało było meczów tak emocjonujących jak ten pomiędzy Interem a Sevillą - bo umówmy się - Finały gra się po to, by je wygrywać, a nie po to, żeby je tylko pięknie rozegrać. Oglądając jakikolwiek finał nie mam oczekiwań, że to będzie wielkie widowisko. Natomiast to co dzisiaj pokazali gracze Interu i Sevilli zasługuje na wielkie uznanie. Ja myślę, że trzeba pochwalić obydwie ekipy. Dzisiaj po obu stronach było widać agresję, było widać walkę, było widać świetne przygotowanie motoryczne, naprawdę chylę czoła przed szkoleniowcami za to jak przygotowali swoje zespoły pod względem fizycznym, jak zestawili swoje jedenastki pod rywala, jak wypracowali stałe fragmenty gry, jak wyznaczyli rolę poszczególnym ogniwom. Lepsza w tym boju okazała się Sevilla, lepszy w tym boju okazał się Julen Lopetegui. Ten dzisiejszy triumf to jest 6 puchar UEFA dla drużyny z Andaluzji w ciągu 15 lat. Kosmiczna liczba. Kosmiczny wyczyn. La sexta, Vamos Sevilla!
#mecz #kanalbekowy #kanalsportowy #heheszki
Zdziszko - Króciutko panowie po dzisiejszym finale. Patrzę za okno, u mnie tutaj w Ta...

źródło: comment_1598042941t6sfbktqjE2ULE63FmBkpA.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zdziszko:

Ja powiem tak... ta druga połówka to była jak przesiadka z pendolino do osobowego z Rzeszowa do Pcimia, tak? No umówmy się, że Konte kolejny raz zamurował bramkę tym włoskim katenaczio... ale Romek, nie przerywaj. A Lopategui to ewidentnie ustawił wszystko pod stałe fragmenty gry, tak? Konte głupi nie jest no i uczulił chłopaków, żeby się tego wystrzegali. No i w konsekwencji mieliśmy w tej drugiej połowie taki nieświeży
a.....1 - @Zdziszko: 

Ja powiem tak... ta druga połówka to była jak przesiadka z p...

źródło: comment_1598043372njm7gPZzTKkG98oAWgP6tZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Jakie uznanie, Mati, czy tu się ekscytować ? 4 bramki w pól godziny, co to jest za poziom ? No Romek, romek, poczekaj, ale powiedz mi jak możesz jako środkowy obrońca tak puszczać dwa razy frankiego jonga ? Kładziesz mu... no dobrze, luuk, schowaj moze telefon bo ja to mowie z wiedzy ktorą mam bo grałem w czampions lig a ty czytasz z telefonu. No słuchaj, kladziesz ręke na
wiekuisty - @Zdziszko: Jakie uznanie, Mati, czy tu się ekscytować ? 4 bramki w pól go...

źródło: comment_15980434072QbKxaYkpPWNNeMdKVJtjm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@wiekuisty: @Zdziszko:

Panowie, ale cały wieczór słyszę tylko UEFA Europa Lig, jakaś Sewilla, jakiś Inter... a nikt niee powie, że dziś ruszył nowy sezon Ekstraklasy. Zagłębie Lublin - Lech Poznań. Całkiem dobry mecz, ładne bramki, składne a...? Akcje. Kilku młodych zawodników się eee pokazało Jurkowi i Czesiowi. Co tylko pokazuje, że wprowadzenie eee przepisu o młodzieżowcach i Pro Junior było eee słuszne. No i ja jako eee preses
a.....1 - @wiekuisty: @Zdziszko: 

Panowie, ale cały wieczór słyszę tylko UEFA Euro...

źródło: comment_1598043702hd5ljVY5OuB2NwFxSI3t30.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Patrząc na to, co robi w ostatnich latach Sevilla nie mozna nie wspomnieć ojca tego sukcesu - Monchiego. Facet nie boi stawiać na Francuzów, Sevilla genialnie skautuje ten rynek i pokazuje, że nawet w dzisiejszym futbolu, w którym pieniadze mają ogromne znaczenie, można zbudować coś niebywałego bez wydawania astronomicznych sum. Z resztą ten fakt zauważają niemalże wszystkie hiszpańskie dzienniki.
Sumlinskiekanie - @Zdziszko: Patrząc na to, co robi w ostatnich latach Sevilla nie mo...

źródło: comment_1598044045Y1NboAqesri3uYpbzzbyzk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aut91: Zbyszku, z całym szacunkiem, ale piłkarska Europa to nam w tym momencie odjechała, z Europejskiego średniaka staliśmy się piłkarską peryferią, staliśmy się piłkarskim kopciuszkiem. Jak widzę, że mistrz polski kontraktuje 40 letniego Boruca i Bartka Kapustkę, który od 3 lat nie grał poważnie w piłkę to umówmy się - my przestaliśmy traktować poważnie grę w pucharach i puchary przestały poważnie traktować nas.
Zdziszko - @aut91: Zbyszku, z całym szacunkiem, ale piłkarska Europa to nam w tym mom...

źródło: comment_1598044560j6tivdbqVYrm7o57wikAAo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

Ale to powiedz mi teraz Mati, czego ty ode mnie ocze...? Oczekujesz? Ja jako prezes niee mogę odpowiadać za politykę tran... transferową. Panowie, odnoszę eee wrażenie, że teraz jest jakaś dziwna moda na przywalenie w PZPN. A ile my milionów ze związku przyznaliśmy klubom po eee pandemii? Kilkadziesiąt milionów, tak jest Romku. W tej sprawie gratulowali mi z FA, DFB, CNN i tak daleej... I czy teraz Mati wymagasz,
a.....1 - @Zdziszko: 

Ale to powiedz mi teraz Mati, czego ty ode mnie ocze...? Ocz...

źródło: comment_1598044750tWA2W7ZIv9d52TVt2Y6czU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Mati pozdrowienia udanego wypoczynku,baw się tam dobrze, mam nadzieję że pogoda dopisuję.
Co do samego spotkania, dzisiejszy finał ligi europy to tylko przedsmak tego co czeka nasz już w tą Niedzielę, tutaj korzystając z okazji zapraszam wszystkich państwa do telewizji polskiej na finał ligi mistrzów, który będą miał dla państwa przyjemność skomentować. Pojedynek dwóch piłkarskich geniuszy a więc Robert Lewandowski kontro Neymar, kto okaże się lepszy w tym pojedynku?
ekjrwhrkjew - @Zdziszko: Mati pozdrowienia udanego wypoczynku,baw się tam dobrze, mam...

źródło: comment_1598045415nJCzXRdw3fQmBKMgPJQkfu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz