Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki,w sumie nie wiem po co to piszę? Może dlatego że pisanie tego w nocy,daję mi jakoś ulgę czy coś? :/ Jednakże napiszę tu mój problem, w ciągu jednego roku szkolnego technikum, zatraciłem jakiekolwiek zainteresowanie do tejże placówki, nauczyciele w większości są spoko, da radę, najgorzej jest z znajomymi z klasy, w sensie nic do nich nie mam,są spoko ale większość jest ze wsi, nie da się ich spotykać a i do miasta zachodzą rzadziej, po prostu mają te swoje grupki na tych wsiach i w sumie nie potrzebują jeździć do miasta, z większością nawet nie pisałem na facebooku mimo że minął rok ( no dobra,trochę pisałem ale nie dużo), dosłownie nie mam z nikim jakieś relacji przyjacielskiej, z dziewczynami się dogaduje więc jest spoko, z chłopakami też, jest nawet jeden chłopak którego mama zna moją i dobrze się dogadujemy ale poza szkoła nie ma żadnego kontatku, najgorzej jest że po prostu nie ma do nikogo zagadać po szkolę, moi znajomi z którymi utrzymuję stały kontakt chodzą do innych szkół przez co jedynie jak gadamy to przez ts3, jestem towarzyski i zagaduje prawie do każdego w klasie więc to nie wynika z tego... (︶︹︺)

#szkola #szkolneopowiesci #problemy #znajomi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3eecce8fce6809e1a68e0e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Trochę lipa bo jak skończycie szkoły to każdy pójdzie w swoją stronę i być może więcej się już nie zobaczycie.
Więc jak z nikim teraz nie masz opcji 'porozrabiać' to później tym bardziej jej nie będzie.
Miałem podobną sytuację, poszedłem do liceum (z kilkoma dziewczynami z podst.) ale wytrzymałem pół roku. Przeniosłem się do innej szkoły gdzie byli kumple.
Co tam się odpierdzielało to do teraz się łapię za głowę
OgnistaPrzyjaciółka: Jak masz możliwość i inne, ciekawsze opcje w twoim mieście, to się przenieś ¯\_(ツ)_/¯ W szkole średniej stosunkowo łatwo jest to zrobić. Jak jesteś na tyle dynamiczny, że nie miałbyś problemu z otworzeniem ust w całkowicie nowym miejscu, to myślę, że warto rozważyć taki scenariusz.
Chociaż z drugiej strony, na 99% stracisz kontakt z ludźmi poznanymi w technikum, jak już stamtąd się wydostaniesz i pójdziesz gdzieś dalej. Ale jeśli faktycznie