Wpis z mikrobloga

Stalowy szok chyba czytał ostatnio mój komentarz o Mateuszu Kieliszkowskim i jest w końcu odcinek. To jeden z kanałow na których nie ma aż tylu kłótni w komentarzach a ludzie raczej się klepią po pleckach i mi się to podoba że sport łączy nie dzieli. Pisząc sport nie mam na myśli piłki nożnej tym bardziej jeśli chodzi o dzielenie bo kluby doprowadziły do śmierci wieku ludzi lub podludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#sport #stalowyszok #youtube #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy
#przegryw
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Przegrywiusz: niestety, nie jest on rzetelny w swoich opiniach, gdyż nie chce mieć kłótni z innymi polakimi youtuberami.

Nie mam o to do niego pretensji, ale uważam, że z racji powyższego, nie warto tracić czasu na jego materiały gdyż nie są rzetelne.
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: Podpiszę się pod tym, co pisze @Estetykatopodstawa materiały na temat kulturystyki(na tej której mam małą wiedzę) wyglądały na rzetelne i dobre zrobione, ale jak trafiłem na materiał, który poruszał tematy dopingu i treningu naturalnego/na bombie to się za głowę złapałem i nie wierzyłem w to, co słyszałem, aż musiałem się innych pytać o potwierdzenie, że tam naprawdę był taki stek bzdur.
  • Odpowiedz