Wpis z mikrobloga

Zgłosiłem znalezisko zatytułowane Miasto Poznań zakazuje ciężarówek pro-life na swoich ulicach , jako oszustwo, gdyż furgonetka może jeździć po Poznaniu z hasłami jakie miała do tej pory, jedynie nie może puszczać z głośników nagrań, i nie ma to związku z hasłami jakie głosi, tylko chodzi o zakłócanie porządku publicznego po przez używanie urządzeń nagłaśniających, i tyczy się to każdego, nie tylko furgonetkek pro-life.

Moderacja potwierdziła, że to było oszustwo, ale oczywiście jako że jest to news na rękę LGBT, to nie skasowali znaleziska (tak jak gdy chodziło o osobę lgbt podpalającą flagę Polski), tylko zmienili tytuł na:

Poznań znalazł sposób na homofobiczną furgonetkę.


xDDDD

Zmieniony tytuł również jest nieprawdziwy, a co najmniej mylący, ponieważ furgonetka dalej może jeździć po Poznaniu. Poza tym dlaczego jest to homofobiczna furgonetka? Sąd wydał wyrok, iż hasła napisane na niej, nie łamią prawa, a więc nie są homofobiczne. Ja się pytam czym jest homofobia? To coś jak z antysemityzmem? Hasło "Stop Pedofilii" jest homofobiczne? O co chodzi? XD

Ten portal to cyrk na kółkach.Ha tfu.

@Moderacja @wykop #moderacjacontent #wykop #konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #bekazlgbt
Pobierz ZAWADIAK - Zgłosiłem znalezisko zatytułowane Miasto Poznań zakazuje ciężarówek pro-li...
źródło: comment_15977601241wXOqty6YN84ovbveU3SC4.jpg
  • 8
@ZAWADIAK: Swoją cenzurą i białoruskimi metodami działają tylko na swoją nie korzyść więc spokojnie nie ocenzurują wszystkiego i wszystkich a każdy taki ruch to kolejna demaskacja lewicowego zakłamania i kolejna cegiełka do odpierania sowieckich ideologii zaszczepionych lata temu mających na celu destrukcje zachodu i zdrowego, równego społeczeństwa :)
Poza tym dlaczego jest to homofobiczna furgonetka? Sąd wydał wyrok, iż hasła napisane na niej, nie łamią prawa, a więc nie są homofobiczne. Ja się pytam czym jest homofobia? To coś jak z antysemityzmem? Hasło "Stop Pedofilii" jest homofobiczne? O co chodzi? XD


@ZAWADIAK: M.in. dlatego, że widnieje na niej takie logo. Wyobraź sobie jakby zamiast sześciokołowej tęczy wstawić tam np. przekreślone zdjęcie Twojego domu otoczone napisem "STOP PEDOFILII", to nie
Pobierz R187 - >Poza tym dlaczego jest to homofobiczna furgonetka? Sąd wydał wyrok, iż hasła ...
źródło: comment_1597767980dVWtJep5OOapqSkG1Hceij.jpg