Wpis z mikrobloga

Ile piw jesteście w stanie wypić jednego wieczora? Z moich obserwacji wynika że ludzie zwykle upijają się po 4-5, a co wytrwalsi zawodnicy są w stanie na jednym posiedzeniu w barze albo na imprezie wypić do 8. Wiele razy słyszałem przechwałki że ktoś wydoił np. 12 browarów i nic mu nie było, ale coś mi się nie chce wierzyć. 12 piw to ja wypijam na festiwalach albo juwenaliach jak zaczynam pić o 15 i kończę nad ranem.
#pijzwykopem #alkohol

  • 9
  • Odpowiedz
@w2kn2e: 12 piw w krotkim czasie cie powali. nei ma bata. jedno 5 proc piwo to odpowiednik ok 50 wodki. to se przelicz. 10 piw to pol lytra. nawet kwachu nie da rady. raz w zyciu se z kumplami zrobilem taki spacer po ogrodkach piwnych . w kazdym dwa piwa. w sumie 6 odwiedzonych. od tego czasu nienawidze kaca
  • Odpowiedz
@w2kn2e: zalezy, przy zwyczajnej domowce czy barze to tak przy 10 pojawia sie platajacy jezyk, mozliwe ulotnienie sie pewnych fragmentow z imprezy ( ͡° ͜ʖ ͡°) festiwale, koncerty, kluby, wesela wiecej. Zdarzylo sie i z 15 piwek wypic, ale to faktycznie poczatek o 13,koniec imprezy nad ranem, stan ( ʖ̯)

Duza masa here i lubie zjesc, wiec czesto slysze, ze ja
  • Odpowiedz
@w2kn2e: powiem Ci to zależy. Jak trzymam się diety to 4 piwa i jest wesoło. Teraz jak mam #!$%@? to tak jak piszesz. 10 piw #!$%@? mi robi bez podkładu w stylu malpeczka bądź dwie:D
  • Odpowiedz
@w.....e: 6-7 piw od 21 do 3 rano to był standard przy ogniskach. Rekord to 10 piw od 10 rano (do wieczora 4 i do nocy 6) do 4 rano
  • Odpowiedz
Zdarzylo sie i z 15 piwek wypic, ale to faktycznie poczatek o 13


@Miglancu: po co piwo w takiej ilości, na imrpezach zamkniętych tylko wódka, gin lub whisky. Piwo samemu w pokoju albo w plenerze (festiwale, koncerty, ogniska)
  • Odpowiedz
@brednyk tak czy tak te wpisy powyżej o 12 piwach na jednym meczu ( jakieś 4 godziny najwyżej )to brednie. nie dość że latałby co chwila się odlać, to jeszcze by go zamroczyło w takim tempie.
  • Odpowiedz