Wpis z mikrobloga

  • 1144
Bóga nie ma, Jezusa też nie ma. A jeżeliby istnieli to należy im się solidny #!$%@?.

Razem z znajomymi angażujemy się w pomoc w szpitalach i ten kto był na onkologii dziecięcej nigdy w Boga nie uwierzy.

Starsze uczucie, dzisiaj mi w ramionach odeszła Kasia, 13 letnia dziewczyna, która rodzice oddali do domu dziecka jak się okazało, że choruje białaczkę

Straszne uczucie.
Grrrr

#gorzkiezale
  • 219
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lefty: Czemu? A No tak bo przecież napisałam ze smierć to nic dziwnego. Serio? Bo nie płaczę gdy ktoś chory umiera?
Takie jest życie do #!$%@? nędzy nie ja to wymyśliłam ze każdy umrze. Nawet Ci ludzie są z tym pogodzeni a wykopki nie mogą
  • Odpowiedz
  • 203
@Paula_pi za to, że się sprułaś do wykopka i kazałaś mu po takim poście iść się wypłakać do mamy w ramiona :| jak można #!$%@?ć taką żabę to idk :| chłopaczyna to przeżył i tyle, a "pani empatia" robi mu wjazd na psychike well done
  • Odpowiedz
@Paula_pi: nie ma sensu kopać się z koniem. Znam osoby pracujące na onkologii również dziecięcej i masz oczywiście rację, nikt tam nie przeżywa każdej śmierci, bo dla osób tam pracujących to codzienność. Dzień jak co dzień, gdyby płakali nad każdym pacjentem to w końcu nie miałby kto się zajmować tymi chorymi.
  • Odpowiedz
@Paula_pi: Autor wpisu nie stwierdził że śmierć to coś nienaturalnego. Stwierdził jedynie, że jeżeli istnieje jakaś wyższa siła, która ma dużą kontrolę nad losami ludzi to jest to siła okrutna. Przeczytałaś jakąś książkę fantasy i zgrywasz wszechwiedzącego twardziela, a prawda jest taka że życie nie jest sprawiedliwe, bywa dla niektórych okrutne i to że ktoś ma przemyślenia na ten temat, nie jest mu z tym dobrze nie znaczy to o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Lefty: Czemu? A No tak bo przecież napisałam ze smierć to nic dziwnego. Serio? Bo nie płaczę gdy ktoś chory umiera?

Takie jest życie do #!$%@? nędzy nie ja to wymyśliłam ze każdy umrze.

@Paula_pi: no właśnie. Wg Ciebie to Twój wspaniały bóg to wymyślił. W jaki sposób Twoja wiara to tłumaczy?
  • Odpowiedz
@resource_1337: Przede wszystkim moja wiara mówi, że po śmierci udajemy się do lepszego miejsca. Bez bólu, bez chorób czy problemów. Dlaczego niektórzy musza umierać w taki a nie inny sposób, tu można gdybać dlaczego ta akurat ma białaczkę a tamta wpadła pod samochód. Wiele osób dostaje chorobę jako szansę by zwolnić tępo życia i się zastanawić nad jego sensem. Żeby pokochać rodzinę, żeby coś naprawić, żeby zwrócić się do Boga.
  • Odpowiedz
@mango2018: Za słaby jesteś do tej roboty, wracaj płakać do mamy, niech Cię przytuli.

@Paula_pi dawno nie widziałem tutaj czegoś tak upośledzonego, prymitywnego i kretyńskiego. Gość ma chwile refleksji a Ty #!$%@? o wypłakaniu do mamy... Ja #!$%@?ę, jakich celebrytów na ten wykop to dramat...
  • Odpowiedz
@mango2018 trzymaj się stary i szybko wracaj do siebie, nie analizuj tylko rób swoje żebyś miał siłę pomagac tym którzy żyją. Niestety, życie nie do końca jest sprawiedliwe.
  • Odpowiedz
@Paula_pi Wow Paula, nie sądziłem, ze kiedyś trafię na Twój wpis przejawiający sie taką ignorancja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Umierał kiedyś ktoś Ci na rękach? Patrzyłaś kiedyś jak ktoś z kim nawiązałaś jakąś relacje umiera? Widziałaś kiedyś nadzieję i chęć życia w młodych oczach? Czy kiedyś usłyszałaś od dziecka, że chciałoby sie jeszcze oststni raz spotkać z rodzicami, ale niestety Ci nie zdążyli? Czy kiedyś usłyszałaś może
  • Odpowiedz