Wpis z mikrobloga

Oglądam właśnie nowy filmik Samochodziarza :D Coś pięknego. Cudownie pokazał jakim debilem jest Bonzo.. Naharnasiowany, nieudolnie próbował podrywać laskę na....stówkę :D ... Nie jest w stanie powtórzyć 2 słów poprawnie (a kłamał mitoman że miał 5 z polskiego... On miał takie samo 5 jak i to drugie miejsce w break dance ;-))) Podziwiam że ktoś miał dla tego przygłupa tyle cierpliwości.. Filmik ZŁOTO

#bonzo #patostreamy
  • 16
@Czopelka-golubiew: @Martzepan: @mateosz_inbecki: @Joint-Wayne: No dobra zgadzam się może nie wypadł najkorzystniej na tym nagraniu,ale bierzcie pod uwagę że to montaż. Najważniejsze jest to że zna się na autach i potrafi pięknie o nich opowiadać. Mało tego sam kilka tygodni temu pokazał ze zbudował samochód tego typu (buggy),gdzie większość z Was samochód to w telewizji widziała,bo u Was po wsi to ciągle dyliżansy jeżdzą i co najwyżej raz
@mateosz_inbecki: nie korzystam z 'nowych' mediów społecznościowych, więc nie zobaczę (dla własnej wygody, wyżej po prostu wklepałem jej imię i nazwisko w Google) - zostałem w czasach FB, na którego też coraz rzadziej zaglądam. Za to od znajomych wiem, że muszą pilnować swoje połówki, bo idolki z insta i innych piorą im mózgi.