Wpis z mikrobloga

@Nieprzyjazny_Ziemniak: Ja w ogóle nie rozumiem skąd ta ciągła chęć do upokorzenia drugiego człowieka u konserw. Jak nie na sile określanie kogoś wbrew temu jak chce:
- murzyn,
- to facet nie hehe baba
To jeszcze ubliżanie:
- dewianci, pedały, zboczency, sodomici.

Czy to po prostu chamstwo czy mechanizm psychologiczny, który pozwala im poczuć się lepiej nie wiem
@ZaplutyKarzelReakcji: co do ataków na homoseksualistów, to zwyczajna taktyka typu "kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą". Nie liczą się fakty naukowe, jak ktoś usłyszy sto razy gej pedofil w jednym zdaniu, to siła rzeczy będą mu się te określenia kojarzyć.

To niebezpieczna gra, ryzykując czyimś życiem i zdrowiem, ale prawica zrobi wszystko dla paru procent poparcia
@ZaplutyKarzelReakcji

Na Jana Pawła II mam uparcie mówić Karol Wojtyła, bo nie wierzą w te gusła, a w dowodzie miał Karol?


Nikogo to nie obchodzi xD nie słyszałem, żeby ktoś się kiedykolwiek o to czepiał

Co ci robi tak wielka różnice jak ktoś chce być określany?


Michał chce być określany jako Margot i tak też się o nim pisze. Taka ksywa - jak wyżej JP2. Czasami mówi się Michał Sz. kiedy chce
@6c6f67696e: wiesz w ogóle co znaczy to przeruchane przez lewicę słowo? Rzucacie sobie faszystami na prawo i lewo gdy tylko ktoś się z wami nie zgodzi, to już nawet nie jest śmieszne, to jest po prostu żałosne. Co do reszty dyskusji się nie odniosę, ale jak widzę słowo faszyzm to mi się przypominają te kolorowowłose głupie cipy, które drą japę FASZYZM FASZYŚCI na losowych ludzi.
@ZaplutyKarzelReakcji: Normalna reakcja u zacietrzewionych fanatyków, niestety z obu stron. Kiedy jest się tak bardzo zabetonowanym w swojej "racji", że bycie po drugiej stronie wydaje ci się być na tyle nieprawdopodobne, że zaczynasz sobie racjonalizować "To na pewno nie są ludzie"