Wpis z mikrobloga

Ten paszkwil:
https://www.wykop.pl/wpis/51372721
To manipulacja. Sikorski ujawnił agenture polską na Białorusi każąc im działać bardzo aktywnie podczas wyborów, dzięki temu Łukaszenka mógł opozycję nazwać polskimi psami i wygrać wybory w 2008 r.

Dodatkowo MSZ polski wysłał do urzędu skarbowego w Mińsku w tym samym roku listę ludzi którym płacił za działalność ujawniając nazwiska oraz kwoty. Jakiś nadgorliwy urzedas się trafił i Łukaszenka wiedział kogo wydalić albo prześladować.

Sikorski to niemiecki debil tak jak Tusk i Kaczyński.

Proszę o wyplusowanie tego posta, żeby opinia publiczna wiedziała takie rzeczy, a nie ulegała emocjom.

#4konserwy #neuropa #bialorus #bekazpo #popis #polityka
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matan_Jagiz: O Sikorskim zle? Na wykop? Oszalales?! Przeciez to idealny kandydat na Prezydenta Polski! Ludzie latwo zapominaja... on sie wycofal w cien- na szczescie nie wszyscy zapomnieli. Radek jest w moim top ten ludzi, ktorymi gardze...
  • Odpowiedz
To manipulacja. Sikorski ujawnił agenture polską na Białorusi każąc im działać bardzo aktywnie podczas wyborów, dzięki temu Łukaszenka mógł opozycję nazwać polskimi psami i wygrać wybory w 2008 r.


@Matan_Jagiz: ? Kiedy Sikorski był szefem Agencji Wywiadu?
  • Odpowiedz
???? MSZ?


@Matan_Jagiz: A Ty wiesz, że Agencja Wywiadu nie podlega pod MSZ? Raczej to w pewnych aspektach, pewne komórki MSZ podlega pod Agencję np. w kwestii kamuflowania oficerów jako personelu dyplomatycznego.
  • Odpowiedz
  • 0
@Variv
Xd. No tak. Ale nie wiem czy ty czytałeś podlinkowany papier. Agent to nie 007 Z BRONIĄ a często intelektualista rozwijający struktury i mający wpływ na politykę a do tego potrzeba leitnych pieniędzy
  • Odpowiedz
Xd. No tak. Ale nie wiem czy ty czytałeś podlinkowany papier. Agent to nie 007 Z BRONIĄ a często intelektualista rozwijający struktury i mający wpływ na politykę a do tego potrzeba leitnych pieniędzy


@Matan_Jagiz: ? A gdzie ja coś pisałem o 007?
  • Odpowiedz