Wpis z mikrobloga

Gdyby ktorys z polskich dziennikarzy mial jaja to zaprosilby tego rudego krzykacza i zaczalby z nim lekko polemizowac i czekal az ten blazen go zacznie przekrzykiwac a wtedy wyjal z spod biurka decybelomierz czy sonometr i zapytalby sie czy takie natezenie dzwieku powoduje juz, ze argument odpowiednio wybrzmial i jego natezenie halasu powoduje, ze jest argumentem bardziej trafionym niz drugiej osoby. Moze by sie ten buc raz w jednej rozmowie normalnie zachowywal.
#kanalsportowy #boniek #pilkanozna
niezdiagnozowany - Gdyby ktorys z polskich dziennikarzy mial jaja to zaprosilby tego ...

źródło: comment_1597324053QesieRBzcdbQ5KSsoEudHi.jpg

Pobierz
  • 17
@niezdiagnozowany: ja wiem, że to wszystko kółko wzajemnej adoracji wychowane przez Basałaja i żaden się na coś takiego nie odważy. Temu czekam na młode pokolenie, które będzie miało w dupie "starszych i mądrzejszych", którzy nie będą wódy walić z idolem z dzieciństwa, a będą konsekwentnie rozliczać za ten cały syf.

Z drugiej strony dziwi mnie, że jak Rokuszewski lub Ćwiąkała przechodzili do dyskusji, to nie byli przygotowani na to, że Rudy
@Paruwkowy__Skrytorzerca: Czy j wiem czy notatkami? Roki poruszył ważną kwestię mianowicie marnowanie dobrej paczki w reprezentacji to skończył dyskusję zakrzyczany i z tytułem niby dziennikarza. Co warte odnotowania Borek w starciu z Romanem ze Złotego Kopyta użył tego samego stwierdzenia co Boniek w starciu z Rokuszewskim, mianowicie klepanie po plecach przez kolegów. Tam był twitter bodajże, a u Borka kanapa.
@shhocker: no właśnie, tylko poruszył i nie dał rady dojść do słowa, bo nie był przygotowany odpowiednio. Boniek zaczął gadać jak w amoku i zamknął temat. Fajnie sobie heheszkować i co by się nie powiedziało Rudemu w Lidze Minus, Weszłopolskich czy Hyde Parkach, ale jak chcesz z Rudym dyskutować to musisz się dobrze przygotować, bo on inaczej zagada, zakrzyczy i zakopie temat.
@niezdiagnozowany: A kto ma tam mieć jaja, jak Smokowski czy Borek wręcz szczycą się tym i udostępniali fotki, jak z rudym razem wódkę piją. Jedynie trzeba liczyć na to nowe pokolenie, które może cos zmienić.
@Paruwkowy__Skrytorzerca: to nie jest kwestia przygotowania, bo można być zajebiście przygotowanym, a rudy i tak zakrzyczy - nawet wtedy jest to bardziej prawdopodobne. po prostu w dyskusji z Bońkiem trzeba zejść na moment na jego poziom - nie bać się podnieść głosu, wejść mu w słowo albo po prostu #!$%@? wypowiedzieć stanowczo słynne "ja panu nie przerywałem". MENTAL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
plus o ile mnie pamięć
@jandiabeldrugi: dokładnie to xD ktoś go celnie punktuje to ci wyjedzie z argumentem, że Ty nigdy w piłkę nie grałeś więc morda. To jest jak gadanie z nawalonym wujkiem przy świątecznym stole, nie żyłeś w prlu więc się nie wypowiadaj bo nie wiesz młody. Rudy robi dokładnie to samo, braknie mu argumentów to cie zacznie pytać ile mm maksymalnie może mieć murawa żeby była dopuszczona do gry, mimo że to z
@shhocker: Dokladnie Roki powiwdzial Bońkowi ze przez trenera Brzeczka zmarnujemy najlepszą generacje pilkarzy jaka mamy obecnie i ze przez to niczego nie osiagniemy.
Z tego wywiadu ja zapamietalem jednak cos o wiele wazniejszego co powiedzial Boniek. Powiedzial dziennikarzom ‚nie zdajecie sobie sprawy, jakie my widzimy parcie oddolne, jak wielu mlodych zawodników w centralnej lidze juniorow probuje sie przebic do wyzszych klas rozgrywkowych i najwiekszym problem jest jak to udrożnić’
Bo prawda
@Paruwkowy__Skrytorzerca: ale Rokuszewski nie wdawal sie dalej w dyskusje, bo mialby problemy u Stana. Mysle, ze to nie jest kwestia przygotowania, tylko tego ze podlega Stanowskiemu.

@donks: a daj spokoj i jacy byli jeszcze dumni, dramat xD.

@jandiabeldrugi: no i co xD? Zawsze mozna wtedy odpyskowac czy on zna wszystkie szczegoly i czy by nie przegral z Lotwa jakby wtedy wiedzial ile pilka wazy xD. Gamon by sie zamknal