Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gabb0852: gdy ja tak miałam z nadaną w paczkomacie przesyłką to zdublowało mi skrytkę z jakąś inną paczką i pojechała gdzieś w siną dal i to kurierem a nie do paczkomatu jak ją nadałam. W trackingu nie da się tego zobaczyć bp wydaje się, że paczka jest procesowana prawidłowo. To tak jakby kurier dzień wcześniej wyjął już ze skrytki nadaną w niej paczkę i ta pojechała do odbiorcy ale skrytka się
@Ruda_Maruda123: właśnie dlatego się martwię bo nie ma zmian w trackingu a po trzech dniach powinny jakieś być. Najgorsze, że w paczce były rośliny i to o wartości 200 zł, więc jeżeli nawet się im znajdzie po kilku dniach to rośliny. będą już matrwe...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gabb0852: a to już chyba zmartwienie sprzedającego. Jeśli zgubili jego paczkę to wystarczy, że złoży reklamację na stronie inpost a później potwierdzi jej wartość i mu powinni zwrócić pieniądze. A Tobie będzie musiał wysłać ponownie.
dlatego się martwię bo nie ma zmian w trackingu a po trzech dniach powinny jakieś być. Najgorsze, że w paczce były rośliny i to o wartości 200 zł, więc jeżeli nawet się im znajdzie po kilku dniach to rośliny. będą już matrwe...


@gabb0852: Dotarła do Ciebie paczka? Niestety mam podobną sytuację z statusem a na infolinii rozkładają ręce i mogę tylko czekać
@Ciuch_ciuch_madafaka: Dzisiaj dotarła, polecam ich męczyć ile się da, ja napisałam wiadomość do nich jeszcze i wystawiłam opinię o której są informowani. Bo cały dzień nie zmieniali statusu wczoraj a jakimś zbiegiem okoliczności jak napisałam to status paczki się zmienił w przeciągu piętnastu minut. Oczywiście paczka oznaczona, ze szkło i w którą stronę ma stać a i tak wyglądała jakby ktoś na niej usiadł - całe szczęcie zawartość cała i zdrowa