Wpis z mikrobloga

Cały tydzień jeżdżąc do pracy słucham rmf, akurat jeżdżę w takim czasie, że leci pasażer na gapę.

Mieliście kiedyś to poczucie zażenowania przez samo słuchanie kogoś? Ja tak mam przy tym słuchowisku.
Żarty prowadzącego i całość jego poczucia humoru nie dość, że nie są w najmniejszym stopniu śmieszne to są zwyczajnie suche, prostackie i bez polotu. Nie słyszałem nigdy w radio nic słabszego.

#gownowpis
  • 17
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
problem w tym, że rmf ma mega zasięg i niestety będąc w trasie czasami człowiek posłucha.

@Krabowski: nie jeżeli zamiast radia używasz Spotify ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie jeżeli zamiast radia używasz Spotify


@bloo90: nie jeżeli słuchasz radia internetowego, masz do wyboru dowolną stację z zakresu FM jak i typowo internetowe radyjka. Plusem w tym wypadku jest wybór pomiedzy radiem z reklamami i bez reklam.
  • Odpowiedz
@Arthaniel: nie raz i nie dwa aż mnie głowa rozbolała od słuchania porannych audycji i prowadzących o humorze miałkim jak jak popiół. Niepokoi mnie ze jednak jest pewna grupa ludzi którym się to podoba
  • Odpowiedz
@Arthaniel: RMF FM to największy ściek, #!$%@?, nienawidzę tego gówno radia, w ciągu dnia puszczanie kilku piosenek po 4-6 razy, #!$%@? żałosne żarty prowadzącego, jakiś Janusz i Grażynka przerywani reklamami z tym zjebem Zenkiem, Ich playlista to jakieś 30 utworów puszczanych codziennie w trochę innej kolejności, niech to zdycha w końcu.
  • Odpowiedz
@Arthaniel: w godzinach porannych jest na antyradiu satyryczna audycja „najgorsze państwo świata”, prowadzi korwin-piotrowska. Jeżeli ktoś lubi taką muzykę i się pośmiać z absurdów w Polsce to może się spodobać
  • Odpowiedz
@Wjorgus: Nie wiem czy zmieniają kolejność bo już nie słucham, ale przez 6 lat między 2001 a 2007 dojeżdżałem 20 km do szkoły, dzień w dzień o tej samej porze około 7 leciało REM Losing my religion, Nienawidzę tej piosenki do teraz.
  • Odpowiedz
@HeadH: Jest mnóstwo fajnych utworów, które puszczają, ale są one grane z tak dużą częstotliwością, że nie mogę Ich słuchać, piosenki polskich gwiazd popu w stylu sanah zacząłem rozkładać na czynniki pierwsze i dostaję #!$%@? od tego jak #!$%@? są Ich teksty.
  • Odpowiedz
@Arthaniel: w godzinach porannych jest na antyradiu satyryczna audycja „najgorsze państwo świata”, prowadzi korwin-piotrowska. Jeżeli ktoś lubi taką muzykę i się pośmiać z absurdów w Polsce to może się spodobać


XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz