Wpis z mikrobloga

#badoo #lgbt #randki #logikarozowychpaskow

Kuzyn mi napisał, że szukał sobie dziewczyny na Badoo i jest załamany. Dostaje bardzo mało polubień, a gdy gra w chybił-trafił, to co druga kobieta jest homo, albo bi. Na początku mu nie uwierzyłam, bo choć nie faworyzuje hetero, to jednak kiedyś dużo łatwiej było znaleźć osobę tej orientacji. Teraz on twierdzi, że Badoo jest zdominowane przez osoby bi i homo. Więc zarejestrowałam się, by to sprawdzić. Założyłam konto, nie wypełniałam go, tylko od razu zerknęłam na kobiece chybił-trafił. I miał rację. Co druga kobieta, a czasami nawet 2-3 pid rząd to przedstawicielki LGBT. Nie wiem jak to możliwe, ale jedna miała nawet w miejscu na orientacje wpisane "gej". Nie wiem, może to błąd systemu, bo inne miały "lesbijka". Ale teraz osoby heteroseksualne mogą mieć problem na Badoo ze znalezieniem partnerki. Potem zajrzałam na chybił-trafił z mężczyznami. Tam było już dużo więcej osób hetero. Mężczyźni bi i homo, to był co piąty.

Też mieliście przez to mało par? Zaznaczam, że dałam lokalizację Warszawy.
  • 3
  • Odpowiedz
@Anadeli: U mnie zdecydowana większość kobiet jest hetero. Bi widziałem pojedyncze przypadki, a homo jeszcze chyba nie widziałem nawet, ale ja szukam w swojej lokalizacji, okolice Lublina czyli wschód, więc raczej bez zaskoczenia.
Kilka dni temu założyłem Badoo żeby sprawdzić czy to co wypisują niektórzy na tym tagu to prawda. Kilka polubień już wpadło, ja sam jeszcze nikogo nie lajkowałem ani nie pisałem.
  • Odpowiedz
@Anadeli: #!$%@?, za przeproszeniem. Przypadek a nawet jeśli nie to Warszawa jest jednym z bardziej pro LGBT miast w Polsce więc i masz tam dużo osób bi / homo / trans.
  • Odpowiedz
@L3gion: Stolica zawsze była bardziej "postępowa", niż inne miasta. Zmiany, które pojawiały się na Mazowszu, pojawiały się w pozostałych częściach kraju z opóźnieniem. Poczekajmy parę miesięcy na rozwój wydarzeń.
  • Odpowiedz