Wpis z mikrobloga

#kobiecalogika w praktyce. Właśnie "koleżanka" mi opowiada i narzeka na facetów. Czyli tak... Jak facet zbyt lekko i romantycznie to kobieta niezadowolona. Ale jak potem już w sposób dominujący to kobieta niezadowolona i odsuwa rękę. Jeszcze wysmiewając przede mną jakiegoś faceta.

Z racji tego, że ja już swoje w życiu przerobiłem i nie mam specjalnego na to ciśnienia to powiedziałem jej co o tym myślę.

#logikarozowychpaskow
Bunch - #kobiecalogika w praktyce. Właśnie "koleżanka" mi opowiada i narzeka na facet...

źródło: comment_1597252944IJ5tv98A82V3GogzhUk50s.jpg

Pobierz
  • 9
Laska oczekiwała od faceta ostrego potraktowania. Zrobił to, nawet dwukrotnie podjął próbę która spotkała się z odrzuceniem. A więc laska odrzuciła klasyczne zaloty, odrzuciła też władcze samcze zaloty. Czyli odrzuciła sama faceta a potem jeszcze WYSMIEWA go przede mną i chce za coś skompromitować? Serio? Panie, serio?
@Bunch: nie słuchaj co kobieta gada tylko patrz co robi. Jeżeli gość podobałby się jej dostatecznie bardzo, to nie robiłaby żadnego odsuwania. Całą sytuację teraz sobie racjonalizuje żeby podbić swoje ego, że niby ona jest taka zajebista że nie ma dość męskiego dla niej faceta. On był spalony już w przedbiegach