Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak Wy, Panowie, ale ja dawno się nie jarałem tak bardzo przed startem nowego sezonu. Super atmosfera wokół klubu i zarządu, dobrze wyglądające wzmocnienia, rozwijający się marketing, do tego coraz bardziej rosnące poczucie jedności kibiców. Kto by pomyślał, że będziemy w pozytywnych nastrojach przygotowywać się do sezonu 2020/2021. Kto normalny zimą 1,5 roku temu nawet by napomknął, że niedługo będziemy po prostu spokojni. Niesamowita zmiana dokonała się od czasu afery wietnamsko-szwedzkiej. Wydaje się być tak fajnie, oby tylko boisko brutalnie nie zweryfikowało moich wielkich marzeń o potędze i atrakcyjnej grze. Wolałbym z Jagiellonią oglądać atrakcyjne widowisko a nie orlikową kopaninę, tak po prostu dla połechtania wiślackiego ego xD
#wislakrakow
  • 7
  • Odpowiedz
@Serghio: XD każdy baran może takie pierdoły wypisać a szmatławiec to podłapie. Nie zdziwiłbym się gdyby za tym stał pewien dziennikarz śledczy z Radomia.
  • Odpowiedz
@naavalu: kluczowy będzie okres między 8 a 18 kolejką bo do tej pory rekordy wtedy były bite ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak zespół nie zanotuje kolejny rok serii 10 porażek z rzędu, to jest szansa na górną 8 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz