Wpis z mikrobloga

@aadrion123: Jestem naprawdę ciekawy jak Konrad wypadnie na zawodach... bo obserwując jego siady z treningów to coraz płycej siada, w chwili obecnej to naprawdę wygląda jak 2/3 siadu.

I teraz pytanie, czy na zawodach zaliczają takie siady? Bo jak tak to trzeba będzie ograniczyć głebokość, skoro pozwalają siadać tak płytko :)
  • Odpowiedz
  • 1
@IntruderXXL: on ma jeszcze kilka kg zapasu, no i sam zauważył, że lekko spłycił, wiec myśle, że w dzień zawodów zrobi tak jak ma być. Taka mam nadzieje bo chłop co ma dar do dźwigania to nie wiem jak to skomentować.
  • Odpowiedz
@aadrion123: Szczerze mówiąc on ma potencjał na duże wyniki, i nie można mu tego odmówić... ale moim zdaniem może go zgubić jego podejście na hura, brak cierpliwości. Przy takich ciężarach jeden błąd, jedna kontuzja i można się pożegnać ze sportem.
  • Odpowiedz
Na szczęście nawet jakbyście startowali to i tak w tych nietestowanych federacjach więc porównanie jest zasadne.


@Darksed: Patrząc z takiej perspektywy jasne, spoko :)

Mówię, jeśli chodzi o mnie to trzeba zaopatrzyć się w dużą dozę cierpliwości.... bo i ja na tą bombę za X czasu wejdę...ale potem trzeba będzie znowu czekać, bo nie zamierzam jak wszyscy walić na dzień dobry wagon koksu... To znowu trochę zajmie... ale w końcu dojdę
  • Odpowiedz
@aadrion123: Powiedział Jarota, który ma napisane na profilu RAW powerlifter, a siady robi w taśmach.
A co do Konrada to ma 173cm więc wysoki nie jest, ma w udzie grubo koło 8 dych i krótką kość udową co może sprawiać wrażenie niegłębokiego siadu. Widocznie pana Jarote zabolało, że ktoś bez taśm siada jego rekord BĘDĄC JUNIOREM.
  • Odpowiedz
Powiedział Jarota, który ma napisane na profilu RAW powerlifter, a siady robi w taśmach.


@dsomgi00: Bo siady w taśmach to siady RAW właśnie :) Siady bez taśm to właściwie nowy wymysł...i często się nazywa to modern RAW, a w taśmach classic RAW :)

Akurat czepiania się o głębokość właściwie każdego siadu przez Pana Jarotę nie rozumiem... Bo moim zdaniem pomylił sporty :P Powerlifting od samego swojego początku był swojego rodzaju wojną
  • Odpowiedz