Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #moderacja
Poproszę o informacje od kiedy obowiązuje jakis konkretny zestaw tagów dla wpisu? że już sam tag #kononowicz czy #danielmagical nie wystarczy i moje wpisy są moderowane za brak tagu #patostreamy?

Czy uzywanie tagu #kononowicz lub #danielmagical solo jest już zabronione? jeśli nie to dlaczego moje wpisy zostały wymoderowane?

sorry ale to jest chore, dodaje wpis o danielu magicalu i taguje go daniel magical, co to do cholery za niepisane zasady? może zaraz sobie jakiś mod wymyśli że tam jeszcze powinien byc tag #polska np?!
pic rel
Pobierz
źródło: comment_1596985822v0rTEGWw157WHiDwKd57wV.jpg
  • 7
@washington: temat od dawna znany i wałkowany... Co zrobisz? To dzbanki podobne do bohaterów tych tagów ¯\_(ツ)_/¯ Założę się, że gdyby umieścić im tam kamerki w robocie, to natychmiast zostali by głównymi bohaterami patotagów... Nie tak dawno temu sypali nawet bany za brak dodania tagu xDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@washington: Szczerze? A niech se zgłasza :v
To tylko głupi tag, obecnie chyba nie banują jeśli się go nie dodaje, nawet notorycznie, a ktoś kto się tym zajmuje, odnoszę wrażenie, musi to robić codziennie i traci na to bardzo dużo czasu ¯\_(ツ)_/¯
@mirek63479: ciężko pojąć, że nie każdy zna wszystkie tagi obowiązujące w tym serwisie? Czy jak chcę napisać coś nt. sera żółtego to mam dodawać tagi #serzolty #ser #seryswiata #kuchnia #gotujzwykopem? Czy może jeszcze o czymś zapomniałem? Znasz wszystkie tagi dotyczące kuchni? A te dotyczące modelarstwa lub fizyki molekularnej? Tak ciężko ci pojąć, w czym jest problem? Jeszcze nie tak dawno permanentnie banowali ludziom konta za brak tagów, być może nadal