Wpis z mikrobloga

To dla wszystkich tych ktorzy pytaja sie jak to zrobilem.

Zagotowalem 1 litr wody destylowaniej, dodalem szklanke octu, plaska lyzke sody oczyszczonej, do tego dwie szklanki Cola-Coli, tabletke do zmywarki i pol cytryny, miksture ponownie dorpowadzilem do temperatury wrzenia. Wlalem to do zbiornika i potrzasalem przez 3min, zostawilem to na 45 minut, zeby sie pogryzlo. Po tym czasie wszystko wyszorowalem szczoteczka i ponownie wlalem miksture na kolejne 25 minut. Zbiorniczek wsadzilem na 3 minuty do mikrofalowki, wyplukalem go woda i wygladal dokladnie tak samo wiec kupilem nowy.
#poradnik #pomoc #heheszki
y.....w - To dla wszystkich tych ktorzy pytaja sie jak to zrobilem.

Zagotowalem 1 li...

źródło: comment_1596876306pIamkhRlUrBrTnPlI4Z4or.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@yellowshadow: ile nowy? 30zł? ( ͡º ͜ʖ͡º)

to wyglada jak taki od vaga, a one sa jakos tak #!$%@? ze te za 30 zl nie wytrzymują dwoch lat, trzeba sie szarpnac na febiego za 80 zl bo inaczej ciagle problemy z uciekajacym plynem
  • Odpowiedz
@toendpmo: widać, że świeży na wykopie jesteś. Akurat przeglądałem ulubione wpisy. Mogłem wybrać jakiś sprzed 3 lat, kiedy Ciebie nawet na wykopie nie było i byś się złapał. Ale tu nie chodzi o to. Chodzi o to, żeby komuś poprawić humor, żeby uśmiech się na jego twarzy pojawił. W #!$%@? mam te plusy, jakby mi zależało to co 2 dzień bym paste wrzucał. W każdym razie łap czarną (ツ)_/¯
  • Odpowiedz