Wpis z mikrobloga

#friendzone

Strzeżcie się sfriendzonowania zaprawdę powiadam wam
kurde, ileż to ja miałem rozrysowanych rzutów poziomych mieszkania tego zlego chlopaka z zaznaczoną kuchnią, sraczem i stolikiem, rysunków szkicowanych piórem kulkowym przedstawiających park i zaznaczoną ławkę tudzież innecuś gdzie z lubym (świnia taka i gbur) spacerowała, zdjęć z przebieralni z niby pomocą w wyborze ciucha
jakiż to ze mnie był przyjaciel. o żesz normalnie jak pomyślę jak się nad tym pochylałem i udawałem zainteresowanie
Panowie, nie idźcie tą drogą.
nie ludźcie się. ona wam nie da.
a oznaki proste.
zanęcanie/wabienie - sugerowanie, że będzie coś miłego/fajnie spędzony czas,
po etapie zanęcania zaczyna się holowanie. znaczy ofiara złapała się na haczyk. i pani zaczyna roztaczać wizje . nakręcacie się. jeszcze jeszcze. i.........potem następuje schładzanie. czyli pojawianie się przeszkód. wielu. zaczynacie walczyć żeby być złowionym :D. logicznie przeszkody usuwając. ośmieszając się. kiedy już wam się wydaje, że opory poknaliście to kompletnie bez przyczyny zmieniane jest lowisko
kiedys jedna femka zaproponowała poranny wyjazd na kawę nad Zalew. no bajer. na dzień przed okazało się, że nie nad Zalew tylko żebym wpadł do niej do pracy, nie rano ale w południe, nie na kawe ale zobaczyć jakie ma coś nowegow biurze. odpadłem.
zanęcaniem jest i to przysyłanie zdjęć z przebieralni. nie łudźcie sie, że macie wpływ na wybór. tu raczej chodzi o potwierdzenie, że we wszystkim jej naj :D i nie dajcie się złapać na to, że brakuje jej stówy czy dwóch (pożyczka oczywiscie, oddasz jak będziesz miała)
Prezenty imieniny i inne. na etapie zanęcania przyjaciółka kupiła np. krawat. oczywiście zaczynasz się starać. u mnie np na etapie kiedy sądziła, że jestem zahaczony to był...kwiatek bujaczek za 3,49 zł (pomyślcie jakiego samozaparcia trzeba, kunsztu aktorskiego zeby udawać, że sie czlowiek z takiego badziewia cieszy). kiedy ja obniżyłem poziom prezentów to ...lądowały w koszu
i Panowie najważniejsze : "staraj się bardziej", "daj wiecej z siebie" - po tym je poznacie :D