Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Dawno nikt niczego nie wrzucał, więc przerywam ten martwy sezon ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ten Opelek zniknie niebawem z #pragapoludnie w #warszawa na podstawie art. 50a PoRD jako auto od dawna nieużytkowane.
Zachęcam do czyszczenia przestrzeni i uwalniania parkingów z gratów. Wystarczy zadzwonić do Straży Miejskiej i poinformować ich o wraku, a w stolicy można zrobić to jeszcze łatwiej, czyli wysłać zgłoszenie poprzez aplikację 19115.

#osiedlowykonfident #wraki #opel #smieci #motoryzacja
marian1881 - Dawno nikt niczego nie wrzucał, więc przerywam ten martwy sezon ( ͡° ͜ʖ ...

źródło: comment_1596792038zVDPWBk1vncRm7DhHSKgp4.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@marian1881: brak OC to tylko policja może sprawdzić, bo ufg.pl samo przytacza wiele podpunktów w których może wyskoczyć „brak danych” nawet gdy oc jest

Signum pewnie v6 i szklanki usiadły :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Brajanusz_hejterowy: Warszawa19115 - aplikacja i infolinia dla mieszkańców do spraw wszelakich.

@prawdziwek: Wiem, że mogą być nieścisłości w bazie ufg, ale to jest tylko sugestia z mojej strony. Nie przez przypadek takie nieużytkowane auta bardzo często wg ufg nie mają aktywnej polisy.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie daleko mnie jest Octavia która stała na parkingu z kostki przy ulicy. Parking rozebrano a Octavia jak stoi tak stała. Aktualnie stoi za krawężnikiem na kawałku kostki, ale w trawie xD i myślałem o tym czy by jej nie zgłosić, ale w sumie bekę mam i często myślę kiedy ktoś ją usunie więc jakoś tak by mi było szkoda xD chciałem nawet wrzucić pic rel ale nie mogę znaleźć zdj :/
  • Odpowiedz