Wpis z mikrobloga

@shpaq_: Od wielu lat karrimor nie jest już synonimem jakości, jak kiedyś. Większość sprzętu produkują w Chinach, i to w tych zdecydowanie gorszych fabrykach, więc raczej bym odradzał...

@modzelem: Współcześnie trendem jest jedna duża komora z dostępami z kilku stron - od góry, dołu i frontu. Zazwyczaj dużą kieszeń powinieneś mieć też na klapie plecaka. Jedzenie polecam pakować do mniejszych worków, można nawet w Decu kupić zestawy - przykładowo: https://www.decathlon.pl/zestaw-3-pokrowcow--id_8512006.html
@modzelem: to szukaj sporej klapy, chociaż nie wiem czy w plecakach 25-30 l takie znajdziesz. 2 komory zmniejszają bardzo funkcjonalność, może się okazać że np. nie zmieści się śpiwór.
@modzelem: ponad 10 lat temu kupiłem sobie Campusa Vigo 35 i do dzisiaj z nim śmigam na krótkie wyprawy. Już tego modelu nie ma, ale firmę mogę w 100% polecić. Później nie znalazłem już tak funkcjonalnego plecaka, więc tego do dzisiaj używam. Jak tylko coś się lekko rozwali (potrafię go nieźle wypchać), to lecę do krawca, żeby mi zszył i będę go tak reanimował jak najdłużej xD
Od wielu lat karrimor nie jest już synonimem jakości, jak kiedyś. Większość sprzętu produkują w Chinach, i to w tych zdecydowanie gorszych fabrykach, więc raczej bym odradzał...


@Afrati: O, to mnie zaskoczyłeś. Co prawda duży plecak (60l) mam już z 10 lat, to mniejszy (30l) kupiłem całkiem niedawno i naprawdę jestem zadowolony. Bardzo wygodny, świetnie się nosi i przyzwoicie wygląda. Jedyny minus to brak wewnętrznych kieszeni. W każdym razie dzięki za
@shpaq_: oczywiście nie chcę Ci odbierać radości z używania czy bezpodstawnie obrażać lubianą przez Ciebi firmę ;)

Też Karrimora odbierałem jako producenta sprzętu nie-do-#!$%@?, w końcu dostarczał plecaki dla brytyjskiej armii. Niestety od kilku lat cała produkcja to chiny i poszli w niższe ceny i lecą na uznanej marce.
@Afrati: W Karrimora wpadłem przez kumpla, który kiedyś pożyczył mi plecak na wyjazd, bo sam nie miałem i praktycznie się zakochałem w funkcjonalnosci i wygodzie, więc jak doszło do kupowania plecaka to nawet się nie zastanawiałem nad ceną. Co więcej, gość z tym plecakiem zjechał dosłownie pół świata wliczając w to kilka tygodni na Saharze. Ten, który kupiłem ostatnio też jest prześwietny.

W ogóle tego tak nie odebrałem. :) Nie zdawałem
@modzelem: mój deuter guide 35+ bodajże lub trochę większy, nie pamietam już ma 1 wielka komorę, która można podzielić na dwie, a w klapie są 2 spore kieszenie na #!$%@?,