Wpis z mikrobloga

jest jakis makler u ktorego moglbym inwestowac mniejsze kwoty? tak od 100 zl zebym mogl juz wykonywac transakcje jakies, ale najlepiej i mniej
#gielda #inwestycje
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Argonix: a kto miał niby przez trading jakieś kredyty? jeśli chodzi ci o to, że trzeba weryfikacje przeprowadzić skanem dowodem, to nie ma na świecie chyba brokera, gdzie nie trzeba tego robić, nawet na revolcie musisz.
  • Odpowiedz
@anasiks: ja mogę polecić revo. Transakcje od jednego dolara. Możesz kupować cząstkowe akcje. 3 bezpłatne transakcje na miesiąc na standardowym planie, a według mnie premium się po prostu opłaca do życia codziennego. Niedługo wprowadzają dodatkowe funkcje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@anasiks: w mbanku możesz kupic raczej za dowolną kwotę tylko do 770pln masz stałą prowizję 3pln
Kilka razu mi przypadkiem tak wszedł zakup, bo nie miałem środków i automatycznie mi obniżyło ilosc akcji w zleceniu i je zrealizowało, na pewno przejdzie 49pln i sądzę że mniej też
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@anasiks: generalnie to gra niewarta świeczki btw, bo cały zysk zjedzą ci prowizje. Przy 100pln przy wzroście o 6% wychodzisz dopiero na zero, a gdzie tu zysk?
  • Odpowiedz