Wpis z mikrobloga

Po otrzymaniu dokumentacji medycznej i opłaceniu pozwu już nic nie stoi na przeszkodzie by to zrobić. Dwa tygodnie wcześniej dostałem odpowiedź od PKP PLK, że nie zapłacą dobrowolnie, że pomiary Inspektoratu Ochrony Środowiska nie są podstawą żądań jednocześnie przyznając parę miesięcy temu skale przekroczeń we własnej analizie akustycznej.

Wolę żałować że coś zrobiłem, aniżeli że czegoś nie zrobiłem. Sam jestem ciekaw jak przebiegnie sprawa, oby sąd nie zwrócił pozwu z powodu braków formalnych. Niedługo się przekonam. Żądam 20 tys.

#kolej #pozew #halas
Pobierz xdrcftvgy - Po otrzymaniu dokumentacji medycznej i opłaceniu pozwu już nic nie stoi n...
źródło: comment_15967191798hk9ZSq63NvCpE33cPErcy.jpg
  • 16
Jako że nie mogę edytować komentarza, dopisuję: Tylko że mówi o odcinku LK6, dokładniej Czyżew-Białystok, a wstawia zdjęcie SR Kielce, nie wiem czy foto wybrane losowo, czy jak to jest ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Viking-: jak będą odbywały się imprezki u ciebie i zadzwonisz na policję to mam nadzieję że cię zripostuja tak jak ty mnie "to Pan nie wiedział że codziennie odbywają się tam balety?"