Wpis z mikrobloga

Jakieś rady przed pierwszym dniem na #silownia ? O białka itd. zapytam za tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°). Od jakich ćwiczeń rozpocząć, bo rozumiem, że póki co jakieś lekkie ćwiczenia, żeby rozruszać i przygotować mięśnie? #mirkokoksy
  • 11
@bm92: lekkie czy nie lekkie i tak będziesz obolały przez następny tydzień, jeżeli jesteś kompletnie zielony i nigdy nie ćwiczyłeś to ja bym wziął jakiś gotowy plan typu fbw, powiedzmy od sakera a następnie dokładnie pooglądał na jutubie jak wykonywać poszczególne ćwiczenia
@bm92: no i warto dodać że grunt to systematyczność i powtarzalność, nie bądź tym typem który przychodzi bez żadnego planu i lata do maszyny która mu się akurat rzuci w oczy

i przede wszystkim nie forsuj ciężarów, uwierz że dużo bardziej komicznie wygląda typ który chodzi na siłownie 2 lata i oszukuje każde powtórzenie byle było więcej na bicka niż typ który raczkuje i poprawnie robi malutkim ciężarem
@bm92: O ja głupi chciałem się zapisać do siłowni, coby sobie przykabanić i zaimponować miejscowym Karynom muskulaturą, i się wybrałem do renomowanego fitness klubu. Nie zdawałem sobie sprawy co mnie tam może czekać, ale po kolei.

Początkowo spoko luz, zwłaszcza, że darmowa wejściówka na próbę (można sobie zarezerwować na PESEL, na ich stronie i masz dzień otwarty w zasadzie). Pracownicy widzą, że potencjalny klient to mili i pomocni, pokazują jak co