Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TatoAktywny: ale tata kce mieć programistę15k na chacie i nie wychowuj mu dziecka. #!$%@? z tym, że synek od presji będzie pluł na starych i skończy chlejac browary w bramie po 12h w januszexie ¯\_(ツ)_/¯
@garfild1994g: Ani słowa nie napisałem o wychowaniu. Po prostu widzę tutaj pewien scenariusz.
Ty nie masz o tym pojęcia, ale przeczytałeś, że z tego klikania w kąkuter jest dobry piniondz.
No to heja - niech młody klika.
Programowanie to taki dzisiejszy odpowiednik prawa czy medycyny.

Jeśli dzieciak się tym faktycznie interesuje - to może jego zapytaj?
@TatoAktywny: to powiem ci, że musisz pomyśleć o innym zajęciu niż wróżenie z fusów, bo Ci to ewidentnie nie wychodzi. Dalej do Ciebie nie dociera, że pytam o konkretne narzędzie, a nie o twoją opinię dotyczącą jego zajęć na wakacje, czy zainteresowań? Co możesz mi powiedzieć o codegym? Nic? To twoja opinia na inne tematy mnie nie interesuje. Dobranoc. Idź pouczać gdzie indziej.
@garfild1994g: ja doszedlem mniej wiecej do 30 poziomu. wydaje mi sie ze pierwsze 20 bylo lepsze niz dalej, duzo zadan gdzie od razu masz weryfikacje i to jest super, projekty tez dosyc ciekawe, prowadza cie za reke, co ulatwia i motywuje. Ale czy placac bym polecil? Moze jak ktos ma problem z zebraniem sie, ale tak to wydaje mi sie ze inne, darmowe materialy w internecie tez beda git.