Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FoczanPingwianu: no chyba, że po szkole bez rodzicielskiego nadzoru potrafili tylko #!$%@?ć wifony i siedzieć przed kompem to faktycznie - po trzydziestce garb, pryszcze, osteoporoza i zadyszka przy wejściu na 2 piętro schodami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przecież 30 to złoty wiek na spełnianie marzeń (dzieciństwa też) xD Kasa, niezależność, witalność - możesz również dobrze kupić sobie największy dostępny model LEGO, albo kupić motor i objechać Europę. Obudź się kolego xD


@FoczanPingwianu: dziwne bo w tym wieku moi kumple przestali mieć czas na cokolwiek, zapierdziel w robocie na mieszkanie, po robocie remont mieszkania, zajmowanie się bąbelkami, w weekend wyjazd na działkę do teściów, z objechaniem europy też lipa
@Morenk4:
Xd to niezle zlote czasy
Ja osobiscie w wieku 26 lat mialem zlote czasy imprezowe, a dzis jest najlepiej jesli chodzi o zwiazek i zadowolenie z zycia, a dopoki sobie nie popsuje tego bąbelkiem to pewnie i po 30 bedzie jeszcze lepiej. Przeciez facet dopoki nie zjanuszeje to do 50 może mieć sztos życie.
@Instynkt mam kilku takich, pewnie. Tak samo mam takich, którzy spory kawałek życia przesiedzieli na dupie w domu, a teraz zaczęli żyć, bo dobrali się do odpowiedniej pracy, pieniędzy i pozycji. Zawsze znajdą się różne przykłady, ale obiektywnie patrząc, to jest właśnie najpiękniejszy okres w życiu (25-35 lat). Byłem kiedyś w Czarnogórze na campingu. Obok nas zaparkowało małżeństwo z dwójką dzieci (+/- 2 i 4 lata), podróżowali tak po Bałkanach już 2