Wpis z mikrobloga

O kurde Mirki!! Nie spodziewałem się takiego odzewu pod wczorajszym filmem z pierwszego przejazdu na YouTube. 1000 wyświetleń w 24h! #wykopefekt ma moc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dobra, ogarnąłem trochę sprzętu do nagrywania i w następna sobotę będę kręcił prawdziwą relację z zawodów na Kielcach. Mówcie też co chcecie widzieć w materiale, jestem otwarty na Wasze propozycje. Wszystkie historie i opisy wrzucam teraz na fanpage na fb **silwa_racing** Ok, czas ogarnąć furę przed sobotą. Nadal jest kilka niedociągnięć i usterek, które mogą powodować problemy podczas upalania. Trzymajta się tam na tym wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tag do obserwowania-> #sliwaracing
Facebook->sliwaracing
YouTube->sliwaracing
Insta-sliwa_racing

#motoryzacja #superoes #wyscigi #fastandfurious #clio #samochody #auta #tuning #samochody #samochodyboners #klasykimotoryzacji #youtube #hobby #carboners #carspotting #car
Qrwauj2137 - O kurde Mirki!! Nie spodziewałem się takiego odzewu pod wczorajszym film...

źródło: comment_1596527063hCQnWnwRQqe0vpHKIXWE8V.jpg

Pobierz
  • 42
@#!$%@?: dopiero na drugim obejrzeniu zauważyłem, że lusterko zasłania za dużo widoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW który czas miałeś?
Oglądanie takich słabych autek jest średnio emocjonujące, ale jak oglądałem swój przejazd z prezentu, to wyglądało mega wolno, a w środku nie wydawało się tak nudno ( ͡° ͜ʖ ͡°)