Wpis z mikrobloga

@SiemaWaliszKonia, aż tak Cię zabolało, że wyraziłem opinie temat Twojego jakże smiesznego obrazka, który tu zamieściłeś? XD Chyba jesteś obdarowany dodatkowych chromosomem, bo nikt normalny z tego powodu by nie usuwał komentarza i nie blokował. Gość, którego smieszny wpisany Radomiak Radom na wiki Kante nazywa kogoś bezbekiem xD
  • 36
@SiemaWaliszKonia: powiedz mi, gdzie wyrażam swoje "podniecenie kononowiczem". Masz Ty rozum i godność człowieka? Podniecasz się magicalem i mówisz do mnie przegrywie i uposledzony? Chyba mamie wypadłeś z kocyka jak byłeś mały.
@SiemaWaliszKonia: >skomentuj raz na miesiąc coś z tagu kononana
Jakiś upośledzony przegryw z wykopu AHAHAHHAH MASZ 12 LAT XDDD KONONOWICZ CIE SMIESZY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD O JESZCZE FEJM MMA KOMENTUJESZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD TWOJE DWIE ULUBIONE RZECZY XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@SiemaWaliszKonia:
- trać 2 h, aby oglądać strima magicala i komentować go na mirko
- Pytaj sie kiedy jaca wrócił. Poproś o streszczenie
- Dalej sobie wmawiaj, że nie obchodzi Cię magical
- Zarzuć komuś udzielanie się na fame mma, a sam spędzasz czas na gównie co reprezentuje jeszcze, niższy poziom niż fame mma
@SiemaWaliszKonia:
Zarzuć komuś 69 w nicku, a sam miej "WaliszKonia" dalej #!$%@? hipokryzją. No wiem, że się pytałes, bo Cię bardzo interesuje jego życie, wiemy. Powtórzę Ci jeszcze raz skomentowałem na tagu konona KRYTYKUJĄC typa, który się chwali, że był u niego, wiec według Ciebie oglądam kononowicza? Dalej pchaj się w te swoje urojenia XD Ta ewidętnie ich obchodzi moje zdanie na temat EU4 za grosze.
@Delfin69: Sam #!$%@? hipokryzją, oceniasz, że coś jest bezbekowe siedząc na tagu kononowicz, fame mma i mając 69 w nicku to ci wytykam, ze nie masz prawa mówić, ze coś jest bezbekowe samemu siedząc na bezbekowych tagach z 69 w nicku, jesteś ostro upośledzony jak widze, znajdź kolegów przegrywie z urojeniami :)
@SiemaWaliszKonia: zarzucaj komuś #!$%@? hipokryzją, a sam nią #!$%@?. magical, waliszkonia w nicku to ci wytykam, ze nie masz prawa mówic, ze co jest bezbekowe samemu siedzac na bezbekowych tagach z walisz konia w nicku i wstawiając jakże śmieszne screeny z wiki kane, że gra w RADOMIAKU RADOM, jestes ostro upośledzony jak widze, znajdz kolegów przegrywie z urojeniami :)
@SiemaWaliszKonia:, bo jego zdanie nikogo nie obchodzi. No dobra załóżmy, że jestem bezbekiem, czyli Ty nadal się będziesz upierał, że to jest SUPER DUPER UPER HIPER MEGA ŚMIESZNY OBRAZEK? Czemu dalej starasz się powiedzieć, że ja jestem bezbekiem, a nie stwierdzisz, że my jesteśmy bezbekami? hipokryzja, get a life przegrywie, rodzice też mocno upośledzeni czy tylko ty taki specjalny?
Pobierz Delfin69 - @SiemaWaliszKonia:, bo jego zdanie nikogo nie obchodzi. No dobra załóżmy, ...
źródło: comment_1596352074odXj48FyjCSw8ALFymbd4u.jpg
@Delfin69: Twoje zdanie nkogo nie obchodzi bo jestes nikim :) idź bądź nikim gdzie indziej, a i tak pewnie nigdzie cie nie chcą, nadal bęziesz upierał się, że fame mma to nie jest kontent dla podludzi? :) hipokryzja, get a life przegrywie, rodzice też mocno upośledzeni czy tylko ty taki specjalny?