Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Polecacie jakąś dobrą pościel bez krochmalenia i prasowania? i sklep/stronę gdzie taką kupić? Moja mama zawsze się męczy z tym i mówi że trzeba w końcu wymienić na jakąś pościel z kory czy czegośtam, ale brakuje jej impulsu i nie wie gdzie kupić. Trzeba wozić tą pościel na drugi koniec miasta bo jest już tak mało otwartych magli, przy czym nawet baby z magla mają olewcze podejście do klientów i wiecznie ich nie ma, a w domu się piętrzy (poza tym też koszty maglowania). Najlepiej coś wytrzymałego, mało chłonnego i wymagające tylko wyprania i wysuszenia.
#dom #mirabelkopomusz
Borealny - Polecacie jakąś dobrą pościel bez krochmalenia i prasowania? i sklep/stron...

źródło: comment_1596292221zQe9eIX9gRFY1IQKkyvoki.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Borealny Z poliestru się nie gniecie (σ ͜ʖσ) A pościel z kory - może i faktycznie nie trzeba prasować, ale wygląda fatalnie z tą fakturą. Najlepiej jest kupić parownicę, pościel założyć na kołdrę, rozłożyć na łóżku i wtedy przeprasować parą (można też tak robić żelazkiem) - max. 10 minut roboty i nie trzeba mieć wtedy pościeli z kory, tylko można kupić coś lepszego.
  • Odpowiedz
@Borealny: ja kupuję z Lidla te 100% bawełny. Są mega grube i miłe w dotyku. Tylko oczywiście po wypraniu nie są idealnie gładkie (ale jak się założy na kołdrę i poduszkę to nie widać wg mnie tego po jednej nocy). Ale jeśli Twoja mama ma obsesję gładkiej pościeli to zostaje chyba tylko faktycznie ta nieszczęsna kora.
  • Odpowiedz