Wpis z mikrobloga

Serio ktoś płaci 200 zł co rok za to #!$%@? gówno? xD

Nigdy w życiu w to nie grałem, może kilka razy do roku na jakiejś domówce. Kumpel kupił EA Acces specjalnie dla tej gry, żeby sobie popykać przy piwku. No #!$%@? nie.

W tygodniu na PC, w godzinach wieczornych, gra w Sezony 500-600 graczy, efekt? Grę potrafi szukać do kilkunastu minut. W niszowych grach, typu Rocket League można uświadczyć Cross Platform, a w arcygównie od EA nie. Technologia przerasta studio. xD

Sędziowanie to wielki żart. Przywilej korzyści nie jest wcale przywilejem tylko #!$%@? całej akcji. Raz po faulu wypuścisz dobrą piłkę i przerywa ci akcję. Raz bardziej korzystną opcją jest przerwanie akcji, a sędzia ją puszcza i gówno z tego masz.

O AI mógłbym napisać #!$%@?ą książkę xD. Jeśli nie sterujesz zawodnikiem (niestety można tylko jednym) to sztuczna INTELIGENCJA (no w #!$%@? inteligencja xD) biega sobie jak Cionek na mundialu. Złe pozycje, brak krycia, brak wystawiania się przy kontrach... PES 16 pod tym względem zjada tegoroczną fifę.

Ciężko jest grać innymi drużynami niż PSG, Barcelona, Liverpool, City czy Francja. Reszta drużyn jest dużo słabsza, a zawodnicy nie są zbalansowani. Któregoś razu dla jaj zagraliśmy Polską i jakiś Frankowski ma 93 pace xD. Więcej od Bale czy Hazarda, super.

Grać z asystami się nie da, a bez? nie wiem. Gram od tygodnia i brak asysty jest niegrywalne tak samo jak i gra z nimi.

Przeciwnik robi zmiany, możesz wyjść na pulpit i przez te 30 sekund coś porobić? Na przykład zmienić piosenkę? No #!$%@? nie xD. Alt+Tab = kick z meczu i przegrana. xD

I tak się żyje na tej wsi, nie warto #!$%@? było grać w to RNG gówno. Na szczęście nigdy nie miałem okazji grać w tego #!$%@? p2w FUT'a. Takie życie #!$%@? gier od #!$%@? studia.

#fifa20
Pobierz Kafarov - Serio ktoś płaci 200 zł co rok za to #!$%@? gówno? xD

Nigdy w życiu w to...
źródło: comment_1596235654Z9PXE4lQBbRb8p78ntSIRO.jpg
  • 5
@Kafarov: ta gra na PC to największy rak i najlepsze jest to że EA o tym wie i nic z tym nie robi XD nie da się grać draftu bo każdy mecz jest przeciwko cziterowi od początku dziejów fify.. w fut champions doświadczyłem kilku meczów typu god mode gdzie chłop każdy strzał zamieniał na gola ( ͡° ͜ʖ ͡°) ultimate team powinien być oddzielny już dawno temu