Wpis z mikrobloga

@MrPawlo112: Czytaj cokolwiek i jak Ci nie podpasuje to przestań i przejdź do następnej pozycji. W innym przypadku czytanie będzie karą i nie będziesz chciał wracać do nielubianej książki, porzucając czytanie. Nie stosuj zasady "dopóki nie przeczytam tej książki to nie sięgnę po następną".
  • Odpowiedz
Czytaj cokolwiek i jak Ci nie podpasuje to przestań i przejdź do następnej pozycji. W innym przypadku czytanie będzie karą i nie będziesz chciał wracać do nielubianej książki, porzucając czytanie. Nie stosuj zasady "dopóki nie przeczytam tej książki to nie sięgnę po następną".


@MrPawlo112

Najlepsza rada. Książek jest mase. Ja lubię książki za to, że o wiele bardziej niż w przypadu filmów wciągam się w fabułe.
  • Odpowiedz
po prostu czytaj


@2020: @jackwalker303: @nomysz: @Siaa: @drzuo: @L3stko: @Pajakoss: @ZeT_: W tym tkwi problem, mam masę książek kupionych (od Lovecrafta, po biografię Kurta Cobaina a kończąc na trylogii Metro 2033), ale nie mogę się przemóc aby wziąć je do ręki i zacząć przewracać kartki. Audiobooki słucham, owszem, ale są jak płyta nagrana w kiepskiej jakości,
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Bez sensu na siłę zmuszać się do czytania, jeśli nie lubisz po prostu tego robić. Nie masz co sobie wyrzucać.
I jasne, mogę Ci zachwalać uniwersum Metro 2033, ale jaki to ma sens, skoro i tak po to nie sięgniesz, bo może po prostu nie lubisz czytać.
  • Odpowiedz
może po prostu nie lubisz czytać


@Siaa: Czytać czytałem, całego Harrego Pottera przeczytałem. Możliwe że mam taki styl życia unikający książek, zabiorę się za to bo mam moralniaka że staje się z dnia na dzień coraz głupszy ()
  • Odpowiedz