Wpis z mikrobloga

Mam nadzieje że Białek bierze solidne dofinansowanie z PFRON na użytkowników tego portalu XD

1. Bądź prawackim dzbanem @kiwi007
2. Wejdź pod post o antysemickiej tablicy
3. Stwierdź że to żaden problem bo Żydzi oszukiwali Polaków:

Tak jak myślałem. Nieporozumienia na tle narodowościowym w tamtej okolicy były skutkiem nieuczciwych praktyk handlowych, których żydzi dokonywali na polakach. Nie widzę w takim znaku nic niewłaściwego.


4. Zapytany o źródło zalinkuj do... artykułu na stronie Gminy Żydowskiej opisującego antysemityzm w tym regionie xDDDD
5. Żeby było śmieszniej artykuł napisał... znany działacz LGBT.
6. Doszukuj się tam dowodów na to że Żydzi oszukiwali Polaków (ponoć jest nagroda pół miliona szekli dla tego kto go tam znajdzie).

Dla zainteresowanych - rozleglejsza historia Żydów w Puszczykowie i antysemityzmu w tym regionie.

#bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz Kozajsza - Mam nadzieje że Białek bierze solidne dofinansowanie z PFRON na użytkownik...
źródło: comment_1596200865co5rSAPjHv3NmC6nZiDZ9k.jpg
  • 5
@Kozajsza:
Wymyslił bajke o oszustwach, ale nawet jakby ta bajka miała jakieś odzwierciedlenie w rzeczywistości to i tak nie pojmuje jakim cudem oszustwo jednej osoby lub grupy osób danego wyznania usprawiedliwiają szykany i dykryminacje wobec wszystkich osób tej narodowości/religii.??
Dziwnie zaplątane są zwoje mózgowe u nacjonalistów, tak troszke na bakier z logiką.
@4lord: Odblokowałem specjalnie dla ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A komentarz usunąłem bo mam alergie na memy dla podludzi, posługiwanie się nimi w dyskusji to z automatu czarno u mnie.
@Kozajsza: Dziękuje drogi kolego za ten gest dobrej woli, który mam nadzieje został wykonany szczerze, w imię otwartego dialogu pomiędzy obiema stronami tej społecznej dabaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Specjalnie podałem źródło ze strony gminy żydowskiej, żeby nikt nie mógł zarzucić mi korzystania ze źródeł zakłamanych (dla uproszczenia nazwijmy je prawicowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
http://poznan.jewish.org.pl/index.php/antysemityzm./Plaza-w-Puszczykowku-bez-Zydow.html

Otóż, argumentem w dyskusji było zdanie, które