Wpis z mikrobloga

@Fan_Morawieckiego: no ładnie mi udowodniłeś niespójność. Najpierw napisałeś jakąś srakę, która nie ma żadnego sensu, a później mi dowaliłeś, bo rzekomo zarabiasz około 20k netto miesięcznie i pokazałeś, że jednak jesteś gość.

mogłeś jeszcze doktorat sobie zrobić to już bym w ogóle się nie pozbierał
@Fan_Morawieckiego: Pokaż mi jedną osobę, która zasługuje na szacunek po takich głupich zaczepkach.

Ja na szczęście jestem tylko losowym wykopkiem z internetów i nie muszę zabiegać o niczyj szacunek. Mam jeszcze to szczęście, że nie odczuwam żadnej potrzeby chwalenia się swoimi zarobkami ludziom, których nie znam i którzy nie zasługują na mój szacunek.

No ale może ja faktycznie zarabiam dobre pieniądze, a nie tylko sobie o nich postuję na internetach (
@ZaplutyKarzelReakcji: ja też Ci dogryźć, bo moje guilty pleasure to śmianie się z typowych antypisowcych na wykopie. LO na 4,2 średniej, matura o której mama mówi rodzinie "nie poszło tak źle", studia by były, bo je ma każdy i to poczucie wyższości, że na PiS głosują jakieś ameby, mimo że jest się typowym przedstawicielem homo sapiens z IQ w okolicy średniej.
Bawią mnie niezmiernie tacy ludzie. Czytający książki oczywiście. 365 dni,
@Fan_Morawieckiego: no fajnie, fajnie.

Czyli ty sobie uroiłeś mój obraz i dzielnie się z niego śmiejesz postując teksty o niemieckim PKB świadczące o twojej głupocie i kompletnym braku zrozumienia czym jest ten wskaźnik.

Dobrze, że chociaż jak prawdziwy wykopek zarabiasz godziwe pieniądze, bo z takim zrozumieniem otaczającego cie świata mógłbyś mieć ciężko w życiu xD
Na szczęście to nie ja się zesralem w komentarzach udowadniając, ze kompletnie nie rozumiem co oznaczają wskaźniki makroekonomiczne, ale z braku punktu zaczepienia to zawsze mi można zarzucić rzekomy brak wiedzy ogólnej xD


@ZaplutyKarzelReakcji: Tobie się jedynie wydaje, że rozumiesz wskaźniki makroekonomiczne.