Wpis z mikrobloga

MIRKI SIADAJCIE WYGODNIE, opisze teraz top absurdów z pracy w sprzedszy w turystyce. Pracowalem tam jako #student(dalej nim estem) od ostatniego semestru licencjatu do tej zimy, 1szego roku.mgr Praca dla firmy ,ktora swiadczyla uslugi dla pewnego posrednika ze sloneczkiem jako logo

-Nadużyłeś 5 min więcej na przerwie? Masz ucięte pól godzinówki

--2weekendy pracujace, to jak robisz zaocznie to nie masz wolnego

-Praca w systemie zmianowym od 8 i od 15 do 23. Czyli mozeni tak, ze 4 dni przychodzisz.na popoludnie, a 3 rano. Wtedy schodzisz o 21

-Zebys nie mial za duzo godzin, ale tez za duzo wolnego i wynik sie krecil, pracujesz po 6-7h jakies 26 dni w miesiacu

-Szkolenie darmowe do 10 dni z czego wywalają połowę, mimo obietnic zatrudnienia

-Rotacja, pracownicy pracujacy po 2 miechy

-Trener sprzedaży od szkoleń nie zna się na turystyce i nic nie wie o.produkcie.xD jedynie gotowa wiedza z prezentacji

-Posrednik ma takie info od organizatorów, że ściemniasz i lejesz wode, szukasz w necie i dzwonisz na bieżąco.
Tlumaczysz się z braku profesjonalizmu "góry"

-Pracujące swięta. Serio. Wigilia, 1 dzien swiat, 2 dzien swiat, wielkanoc, sylwester etc. W grudniu masz wigilie, 2 dni swiat i sylwester 2 z tych 4 musisz przepracować,l (swieta do 20, sylwester do 16), bo.jak rodzina siedzi razem, to jest przeciez sprzedaz

-Szef potrafi zawolac pracownika z UoP (kadra) i zarządać podpisania za porozumieniem bo inaczrj dyscyplinarka

-Premie akurat zajebiste na zleceniu. Czasem.2ga wyplata, ale zalezne od odsluchu. Robisz plan 100proc i skutecznosc i masz 1400zł? Jeb ostatniego dnia.miesiaca odsłuch negatywny i masz 600 zł. A jesli.masz 90planu to obetna ci z 1200.na 400 z hakiem. Ostatniego dnia miecha robili takie kosy jak ktos mial wysoka premie.i dal sie.zlapac na rzekomym bledzie

-22.55? Nic nie szkodzi, bys zadzwonil do klienta z ofertą, skoro umówil się na 20, ale nie odebrał

-Tępa lala jako "admin sali" jedynie obsługuje maile i uklada grafik ale mieliście spinkę? Spoko, teraz #!$%@?.najgorsze dni i godziny, na studia wstawaj o 5.30, robotaju do 23 dzien przed

-Klient wpłacił hajs na na wylot last minute na 2 koniec swiata? Zadzwon O 22, ze wyjazd niepotwierdzony i przeksiegowujemy hajsz albo 7 dni roboczych na zwrot (ma.jeszcze 14dni uelopu i chce leciec.na 10)

-Nie wiesz czegos? Lider sie #!$%@?, chociaż nikt ci takiej wiedzy nie przekazał, a on SAM NIE WIE XD i nikt na sali. Lej wode klientowi.

Pracowalem, szło, zarobilem na premiachz ale rok i.podziękowalem za brak życia towarzyskiego.i spiny z głabami xD

#pracbaza #studbaza
  • 5
@Wilczek03: Robiłem na Call Center to potwierdzam #!$%@? takiej pracy :)
Gorzej, że z czasem zaczyna zanikać kręgosłup moralny przy bajerowaniu.
Na szczęście uciekłem po tym jak mi przełożony podpierdzielił książkę o którą się opierałem łokciem bo biurko było za nisko, a oparcie fotela rozwalone (oczywiście brak podłokietników) ( ͡° ͜ʖ ͡°)