Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi przybliżyć koszt inwestycji w dom modułowy? Zacząłem się poważnie zastanawiać nad takim rozwiązaniem tylko kurczę nigdzie obiektywnie nie mogę ocenić kosztów ( działkę posiadam Wiec to odpadnie ) wielkość domu w okolicach 50m2, a przede wszystkim czy jest sens w ogóle w takie cos inwestować #dom #budownictwo #budujzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to pewnie trochę za niego zapłacisz jeśli wszystko jest zlecane i kupujesz gotowe modułu. Dla mnie dom modułowy to też możesz sam sobie zbudować, tylko trzeba dobry projekt mieć by móc w ten sposób budować i sam też będziesz mógł składać taką chatkę do kupy. No, ale zlecając to myślę, że taniej jak za 4200 zł/m2 nie będzie.
  • Odpowiedz
Własnoręcznie mam na myśli budowę samemu. Jeśli technologia drewniana to budowanie ścian w konstrukcji drewnianej, jeśli murowana to murowanie tychże ścian. No wiadomo fundament czy też płyta, i wszystko co tam dajesz radę zrobić samemu.
  • Odpowiedz
Mam teraz policzone 450k (do wykonczenia) za 147 m2 i budowanie tymi ręcami w technologii tradycyjnej (murowanej) dom niskoenergetyczny. Natomiast ile wyjdzie to się okaże w przyszlosci ;)
  • Odpowiedz
Ło k---a sporo bardzo, próbuje rozkminić patent czy da się coś postawić poniżej 100k


@munchkin: moim zdaniem ponizej 100k nie ma szans
najlepiej poczytac fora gdzie ludzie pisza swoje dokladne wyliczenia za ile postawili taki dom (jak, gdzie, jaki, z czego, z jakimi sprzetami w srodku itd itd)
  • Odpowiedz