Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Patrzę ostatnio co się dzieje na tagu #przemcel i nie mogę w to uwierzyć.

Naśmiewanie się z Przemasa i wstawianie jego zdjęć na wykop mogę jeszcze zrozumieć, bo świadomie zrobił z siebie influencera i musi się przez to liczyć z krytyką. Ponadto zachowuje się skrajnie głupio, no bo jak nie śmiać się z gościa, który mimo długów jeździł sam na wakacje nad polskie morze, pracował cały tydzień u Niemca, żeby potem całe zarobione pieniądze wydać przyjazd do Polski i jedzenie w knajpach (teoretycznie nie robił nikomu tym krzywdy, ale czy nie lepiej było zainwestować zarobione pieniądze w siebie?). Z gościa, który wrzucał zdjęcia po "rocznym" progresie na siłowni, gdzie nie było widać żadnego efektu i który wysyłał do dziewczyn wiadomości "chce seksu, ty też".

Ale jego brat Piotrek? Jest to zwykły chłopak, który ma więcej oleju w głowie niż jego brat i zachowuje się normalnie. Nikomu nic złego nie zrobił, a część osób na tagu #przemcel po tym, jak Przemas usunął instagrama, nie miało kogo stalkować, więc przerzucili się na Piotrka i zaczęli wrzucać na wykop jego zdjęcia, przez co musiał usunąć Facebooka. Czym Wam Piotrek zawinił? Czy to jego wina, że ma tak nieogarniętego brata? Tak jak pisałem, nabijanie się z Przemasa mogę jeszcze zrozumieć, ale Piotrek niczego złego/śmiesznego nie zrobił, więc nie rozumiem, dlaczego się z niego nabijacie i już nawet zrobiliście dla niego tag #piotrcel ?

Wy wszyscy, którzy szkalujecie Piotrka i wrzucacie tutaj jego zdjęcia: generalnie napisałbym wam tutaj bardziej dosadnie kim dla mnie jesteście i co o was sądzę, ale wtedy ten wpis prawdopodobnie nie zostałby zaakceptowany, więc napiszę tylko jedno, jesteście obrzydliwi.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1ee6ca7b115fe4bd875966
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 22
WybranaBarmanka: @kraggthegrimm: to dlaczego tyle osób sie uczepiło przemysława skoro "wszyscy mają wszystkich gdzieś"? to nie jest prawda np baby często się śmieją z wyglądu innych bab, codzienność w mieście, w miejscach pracy, naprawdę żyjesz pod kloszem, w sumie zazdroszczę, że nie widzisz tego na codzień. Gardzę każdym przejawem wyśmiewania, ale też nie udaję, ze tego nie widzę.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

to dlaczego tyle osób sie uczepiło przemysława skoro "wszyscy mają wszystkich gdzieś"?


Bo jesteśmy na patologicznym serwisie, który przyciąga ludzi z zaburzeniami. Stąd np. tyle tu ekstremalnych prawaków i lewaków, bo znaleźli swoją niszę.

to nie jest prawda np baby często się śmieją z wyglądu innych bab, codzienność w mieście, w miejscach pracy, naprawdę żyjesz pod kloszem, w sumie zazdroszczę, że nie widzisz tego na codzień. Gardzę każdym przejawem wyśmiewania, ale też
PolnyAzjata: @kraggthegrimm: @Shashek: gratuluje życia w tęczowej bańce XD
@elf_pszeniczny: typowe kłamstwo normictwa, hurdur nikt się z nikogo nie śmieje, nikt nikogo nie obgaduje typowe wybielanie sie i zaklamywanie rzeczywistości. Wystarczy posledzic wykop ilu to normickich wygrywów chodzi tutaj i wysmiewa sie z kogo tylko sie da. W realu może tego nie robia prosto w twarz, ale sprzedawnie sszpilek w postaci niewinnych żarcików itp to codzienność

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
NagiBydlak: @kraggthegrimm: nie jestem nawet facetem, zabawne rzeczy piszesz, że na wykopie sami źli ludzie, a w realu tylko jakieś wyjątki wyjątków są niemiłe, jest tak, ze wyjątkiem sa własnie normalni ludzie, którzy z nikogo nie szydzą, nie chce mi się opisywac wszystkich tych przykładów, nie są to żadne anegdoty raz na tysiąc lat, raz szłam ulicą i widziałam jak facio z dziewczyną śmiał się chłopaka z ostającymi uszami, obiektywnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania:

szłam ulicą i widziałam jak facio z dziewczyną śmiał się chłopaka z ostającymi uszami, obiektywnie nie miał żadnych przyczyn by być "zakompleksiony"


Tacy właśnie szydzą najbardziej bo mają wysoką pozycję społeczną i wiedzą że mogą bezkarnie gnoic kogoś obiektywnie od nich gorszego, bo nikt im jako kontry nie wytknie czegoś u nich. Przy okazji dzięki temu umacniają swoją pozycję. Każdy z ich znajomych będzie się chciał przypodobać komuś "fajnemu" z