Wpis z mikrobloga

@L3gion do wora i wòr do zol-o (zakład ochrony ladu)

@Tomborus i tak komary są lepsze od zamkniętych czterech ścian dla mnie

@Tomborus po prostu mnie to obrzydza, zwłaszcza po deszczu jak się szambo robi. Nie lubię tego. Serio.chyba najmniej lubiana przeze.mnie czynność

@Sckb wolę boczny od zostawiania przestojów. W każdym razie uważam, że teraz trochę za bardzo dążymy do naturalnego odnowienia, gdzie kilka lat temu wszystko się.sadzilo sztucznie... Ja
@szklo-na-warsztacie: bo plan to Twoja biblia a inżynier nadzoru to Twój pasterz. Co do odnowienia to Ci powiem, że różnie to wychodzi. Mam uprawy, gdzie razem z sosną odnowioną sztucznie odnowiła się naturalnie brzoza (a może odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), do tego stopnia, że nie wiesz co tam wyprowadzić. Mam świetnie wyprowadzone gniazda dębowe w sosnach oczywiście odnowione sztucznie, mam idealne do odsłonięcia dwupiętrowe lasy
Sckb - @szklo-na-warsztacie: bo plan to Twoja biblia a inżynier nadzoru to Twój paste...

źródło: comment_1595922589QsnvIjisYrGY5x0HWlUzKi.jpg

Pobierz
@Sckb u nas proporcja z gołą.odwrotna. wszystko teraz prawie.naturalne. ledwo kilka ha sadzenia każdego roku. Ale my to.praktycznie sama sosna. Niewiele nawet przebudowy bo jedna wielka łacha piachu.

@Paviarotti no dokładnie to samo. Ale w ogóle mi to nie przeszkadza. For leśnych unikam jak ognia xD