Wpis z mikrobloga

#deusex #gry #crpg #cyberpunk
Hej, na #steam w promocji jest gra #deusexmankinddivided za 16zł, wiem że są dwie gry z tych nowszych Deus Ex, PODOBNO jedna jest OK, druga mniej OK, niby tylko 16zł, ale po co sobie zaśmiecać konto czymś w co nie będę grał, z kilku/kilkunastu takich mogę uzbierać na pełnoprawną, dobrą grę(a patrząc na cenę, to chyba ta mniej OK z nowszych Deus Ex)

Pamiętam kieeeeedyś starą Deus Ex(ta co memy na YT z avatarem są), gdzie pierwsza misja była chyba pod statuą wolności, się wybierało batona, taser, pistolet(w zależności od stylu gry) tamta była kot(bardzo dobra) jak to teraz młodzież mówi.

Pamiętam że jakiś czas temu testowałem którąś z tych dwóch nowszych przez chwilę, była nudniejsza niż tamta stara, bardziej liniowa(pozór wyboru, bo wentylacja zamiast skrzyń), za nic nie mogę sobie przypomnieć czy to ta najnowsza, czy ta z 2016, na którą jest teraz promocja.
Jak byście określili tę grę? To nie strzelanka, to coś jak Control/Prey z większym naciskiem na skradanie/walkę/mody/augmentację?
Brać, nie brać?
jakieś inne ciekawe promocje dziś na Steam /Epic/ gdzieś?(mam jutro wolne, mogę zarwać nockę grając - piętę skaleczyłem, to mam wymówkę;))

Dzięki
RabarbarDwurolexowy - #deusex #gry #crpg #cyberpunk
Hej, na #steam w promocji jest g...

źródło: comment_1595874814LqzAqdtyDZbMqRpYXaFgB5.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@cojawyrabiam: to samo miałem w Control/Prey, super gry(polecam mocno), ale po przerwie ponad 2 tygodnie skasowałem i czekam na wenę by zagrać od nowa, bo gry zasługują na pełną atencję(dobra historia, dobre buildy), po przerwie człowiek zapomina, psuje sobie końcówkę/wrażenie z gry.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy:

„Human Revolution” kładzie nacisk na skradanie się i ogłuszanie przeciwników nie zostając zauważonym - wtedy otrzymujesz najwięcej punktów doświadczenia.

I gierka jest liniowa, bo ścieżek przejścia konkretnych etapów nie ma zbyt wiele. Albo obchodzisz wrogów, albo idziesz przez
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Human Revolution jest bardzo fajną gierką, Mankind Divided też, ale momentami czuć pośpiech i niedoróbki. Moim zdaniem, poniżej 20 zł zdecydowanie warto jeśli lubisz częściowe skradanie.
Przypomniał mi się ten trailer i ścieżka dźwiękowa, rewelacja.
Krs90 - @RabarbarDwurolexowy: Human Revolution jest bardzo fajną gierką, Mankind Divi...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@RabarbarDwurolexowy: dla mnie oba Human Revoution, jak i Mankind Divided są zajebsite. Swietny klimacik i gameplay jesli przechodzi sie po cichu, bez zabijania. Niestety nie gralem w starego deus exa, zeby miec porownanie, ale to sie zmieni na pewno bo kupilem niedawno :)
  • Odpowiedz
@saw24: nie wiem jak te nowe, ale ja pierwszą misję w starej przechodziłem na wszelkie możliwe sposoby, za każdym razem coś nowego odkrywałem, każdy róg, każdy cień, schowek... dużo w moim wieku ma niesamowity sentyment do tej gry(oraz innych trudnych, w których trzeba było trochę się skupić, przykładowo Project I.G.I. , ile godzin człowiek zmarnował:)
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: ciezko jest porownac starego deus exa do nowego. ale jako immersive simy wszystkie stawiaja na mozliwie wiele opcji przechodzenia gry, mozesz sie skradac lub rozwalac wszystko co zyje, dogadac sie z kims albo odstrzelic. ja wszystkie czesci ukonczylem wiele razy i kazda ma cos fajnego w sobie, a jak chodzi o promocje to taniej mozna dostac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HalBregg: Coś ty, chyba ogrywając tylko główny wątek. 3/4 czasu to misje poboczne i grzebanie w świecie szukając ciekawostek.
Pojedyncze przejście HR zajęło mi 43h, MD - 50h
  • Odpowiedz
@HalBregg: Może to ja się ociągałem ¯\_(ツ)_/¯
Nie zgodzę się też, że jest trochę gorsza, ma parę bugów i słabą fizykę, ale świat i poboczne historie - te polityczne jak i lokalne na podstawie telewizji, gazet, ebooków, przedmiotów - są lepiej rozbudowane. Choć to prawda, że w MD największy cliffhanger zwiastował końcówkę, a w HR... półmetek.
  • Odpowiedz