Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć wszystkim, na samym początku chciałbym przybliżyć wam moja postać.
Chłopak, który w sierpniu będzie pełnoletni i od czerwca pracuje na budowie 30km od miejsca zamieszkania gdzie codziennie o 5 rano jedzie skuterem do pracy i wraca do domu o 18. Do dziś pracowałem już 17dni z rzędu bez przerwy. Wszystko to dlatego żeby zarobić sobie na motocykl. Jednak jest jeden problem a mianowicie moi rodzice, którzy nie chcą mi na to pozwolić. Powiecie ale w czym problem skoro będziesz miał 18 lat? No właśnie w tym, że jak kupie motocykl to nie otworzą mi bramy do domu i co ja z nim zrobię w takim razie? Jedyną opcją będzie zostawić go dla złodzieja albo sprzedać. Przykład z brama jest realny bo mi to powiedzieli wprost że jak przyjadę to nie wjadę. Dobrze chociaż że jutro idę na 11h do pracy to może zapomnę o tym i będę żył myślą że jestem tam po coś.
#motoryzacja #motocykle

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f1dd8da7b115fe4bd875752
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 125
  • Odpowiedz
  • 108
@AnonimoweMirkoWyznania: rodzice się po prostu martwią, że na tym motorze się zabijesz. I w moim odczuciu mają rację. Nie twierdzę, że jesteś Sebixem, bo Cię nie znam, ale no niestety większość w gości w Twoim wieku niestety za bardzo na takich motorach szaleje i kończy się to często tragicznie. Może po prostu z nimi porozmawiaj, przekonaj ich, że jesteś rozsądny, a jak się zgodzą to uważaj na tym motorze i nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Zbieraj na samochód. Też kiedyś byłem taki zajarany motocyklami, do czasu jak przy 130 km/h nie przebiegła mi sarna 5 metrów przede mną. Po tym stwierdziłem, że jak mam reszte życia spędzić w najlepszym wypadku na wózku inwalidzkim to raczej gra nie jest warta świeczki. Motocykle są fajne póki się nic nie stanie, ale w razie wypadku serio szanse na wyjście bez obrażeń są małe.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania masz jakichś znajomych którzy mają motory? Podpytaj się ich czy to dobry pomysł. Zapytaj też ilu już miało wypadek. Dobrze, żebyś poznał jak to wygląda od kogoś kto już jeździ jakiś czas i czy faktycznie to będzie dla ciebie. Ja też miałem zajawkę ale większość moich znajomych co mieli motor już było po wypadkach. Cześć się trochę poobcierala, część przez lata chodzi na rehabilitację bo mimo pierwszeństwa ktoś im wyjechał z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: mój starszy brat zginął na motorze, gdy ja byłam w Twoim wieku. Skutki dla całej rodziny są nieodwracalne, 10 lat później dalej jesteśmy psychicznie w rozsypce, to cierpienie które trudno opisać słowami komuś kto nie przeżył podobnej traumy.
Rodzice mają rację. Mając rodzinę, bliskich którzy są do Ciebie przywiązani nie jesteś do końca wolny, z tej perspektywy można powiedzieć że w życiu nie jest najważniejsze żeby być "szczęśliwym" wchodząc w
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Moi rodzice bezustannie żałują że nie zrobili tak jak Twoi... Brat miał wypadek na motocyklu po tym jak inny kierowca wjechał w niego z podporządkowanej. 6 miesięcy był w stanie wegetatywnym, trzeba bylo mu zmieniać pieluchy. Teraz jest jako tako ale nie nadaje się właściwie do zadnej pracy (wcześniej informatyk 15k). Moj wujek dokładnie rok wczesniej zginął na motorze (tez nie ze swojej winy). Oprócz tego znam osobiście dwie kaleki
  • Odpowiedz
Stawiaj sobie cele i realizuj je majac w dupie to co sobie mysla ludzie dookola. A juz szczegolnie banda przgerywow w internetu.

@bigger: @AnonimoweMirkoWyznania: Zawsze mnie śmieszy jak czytam takie wysrywy pisane z konta wykopka, który aktywnie udziela się na portalu ze śmiesznymi obrazkamim, przy okazji nazywając innch "przegrywami z internetu". XD

Motocykl w tym wieku to słaby pomysł. Może nie jestem aż 2x starszym kolegą jak niektóry tutaj (XD),
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ile tej kasy masz i co chcesz kupić? Gdzie będziesz uczył się jeździć i kto będzie Cię szkolił? Literaturę w tym temacie masz obcykaną? Zacznij od Motocyklisty Doskonałego, zapisz się do MOTOCYKLOWEJ szkoły jazdy albo najlepszej w okolicy jaką masz na A2. Odpal sobie Polskie Drogi, zrób sobie seans, obejrzyj wypadki motocyklowe i zobacz jak głupio przez brak myślenia za siebie i innych można skończyć.
Pokaż rodzicom, że też się
numerrachunkukarty - @AnonimoweMirkoWyznania: Ile tej kasy masz i co chcesz kupić? Gd...

źródło: comment_1595843234YRTL6t7mkw0IvaLZzkaxgs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz