Wpis z mikrobloga

UPC to porażka. Złożyłem dzisiaj na nich skargę do UoKiK

#januszebiznesu #upc #internet #telekomunikacja #uokik #prawo #chamstwo #triggered #afera

Włączają sobie bez pytania jakieś dodatkowe usługi 2 miesiące za darmo, za które potem chcą aby płacić albo zwiększają prędkość internetu niby to w promocji na 3 miesiące ale jak się potem nie zrezygnuje to ma się wyższe opłaty i prędkość, której się nie potrzebuje.

Dzisiaj zmarnowałem 10 minut życia na wypowiadaniu usługi, której nie zamawiałem i zmotywowało mnie to do poruszenia tego tematu.

Miesiąc temu zawarłem nową umowę a dzisiaj dostaje maila: Zbliża się koniec bezpłatnego okresu korzystania z Twoich usług od UPC.

Potem koszt miesięczny to tylko 9 zł niezależnie od liczby pobranych licencji. Dlatego nie czekaj! Pobierz oprogramowanie i przekonaj się, że to więcej niż zwykły antywirus!

Super bulowo, tylko, że ja tego pakietu nie zamawiałem a teraz muszę marnować czas żeby go anulować.

Kilka miesięcy temu mi podnieśli prędkość internetu sami z siebie na kilka miesięcy za darmo a potem 5 zł więcej jakbym nie zrezygnował.
  • 4