Wpis z mikrobloga

Nazywanie osób, które walczą o swoje prawa człowieka i sprzeciwiają się pogłębianiu stygmatyzacji terminem "wyznawcy tęczowizmu". I to jeszcze w czasach, kiedy trwa skrajna propaganda odczłowieczająca osoby LGBT w np. w mediach publicznych, które otrzymują 2 miliardy rocznie -> https://www.wykop.pl/link/5617751

Wstydziłbyś się @wojna_idei

#lgbt #homoseksualizm #teczowepaski #neuropa #urojeniaprawakoidalne #tysiacmanipulacjiwojnyidei #tysiacurojenniezaleznychmediow
Pobierz artpop - Nazywanie osób, które walczą o swoje prawa człowieka i sprzeciwiają się pogł...
źródło: comment_1595509051sZQEx8BxOba4MAJguGOKwX.jpg
  • 94
"wyznawcy tęczowizmu"


@artpop: Bardzo miło mi widzieć, że aż tak Was ten termin zabolał. Mam szczerą nadzieję, że przełoży się to na jego popularność.
#neuropa #4konserwy

PS:
Jeśli ktoś chce ułatwić życie osobom z mniejszości seksualnych poprzez formalizację związków partnerskich albo doprowadzić do takich zmian kulturowych, żeby mógł bez obawy wyjść na miasto trzymając się za rękę z partnerem tej samej płci, to nie mam ani grama pretensji do takich osób
@ghostface: Oczywiście że się cieszę, że wyznawcy szkodliwej ideologii widzą problem w tym co robię. Co w tym dziwnego?

Jak wyjaśniałem w filmach, termin tęczowizm powstał żeby ludzie nie używali szkodliwego terminu "ideologia LGBT", który niepotrzebnie stygmatyzuje osoby z mniejszości seksualnych. Zamiast tego lepiej konkretnie zaznaczać, że krytyka odnosi się do fanatyków ideologicznych wykorzystujących wizerunek takich osób.

Jeśli jednak chcesz mnie "traktować jak ścmiecia", to masz oczywiście do tego pełne prawo.
@wojna_idei: i kompletnie nie przeszkadza ci, ze jako osoba (wiele osób z grona prawicowego) nie robisz zbyt wiele, żeby wyrównać osobom LGBT status, ale krytykować i stawiać nierównomierny opór garstce "aktywistów politycznych którzy ich wykorzystują" to pierwszy.

Super, słowa są tanie. Zajmowanie się wyolbrzymionym problemem, zeby nie wyszło jak bardzo jako środowisko prawica przyczynia się do realnej dyskryminacji ludzi też lepsze.

Może hamowaniem politycznych oportunistów zajmiemy się jak w końcu homoseksualiści
chce ułatwić życie osobom z mniejszości seksualnych poprzez formalizację związków partnerskich albo doprowadzić do takich zmian kulturowych, żeby mógł bez obawy wyjść na miasto trzymając się za rękę z partnerem tej samej płci


@wojna_idei: Tak, ukazywanie gejów jako pedofilów porywających/krzywdzących dzieci i jako osób, które dobierają się/próbują gwałcić mężczyzn hetero, w czasach skrajnie homofobicznej propagandy (po ulicach polskich miast jeżdżą furgonetki oblepione homofobicznymi plakatami z głośnikiem, z którego puszczają głośne audio,
@wojna_idei: zachód już upada przez przyjęcie „tęczowizmu”, PKB Niemcom poleciało na łeb na szyję, a we Francji homokomando pojutrze gwałci ostatnie dziecko pary heteroseksualnej.

A na poważnie. Nasze opieranie się zjawisku „ideologii LGBT” jest typowe dla konserwatywnych krajów bloku wschodniego z klapkami na oczach i wciąż pamiętających czasy komuny, gdzie kraj był scalany przez walkę ze wspólnym „wrogiem”. U nas dochodzi do tego ekstra duży wpływ szkodliwej ideologii katolickiej, która raczej