Wpis z mikrobloga

Szukam auta do 8 tysięcy. Ma być miejskie, 5-drzwiowe, ale z niemałym bagażnikiem (niektóre auta są "niepozorne", ostatnio jechałem Boltem jakąś Skodą to byłem w szoku jaki miała duży bagażnik względem wyglądu z zewnątrz).

No i na otomoto jest mnóstwo ofert Mazdy 6. Auto wygląda świetnie, ale cóż... nie znam się na samochodach. Do tej pory miałem Hondę Accord VI, zajebista furka. Mazda robi wrażenie wizualne, ale niepokoi mnie ilość wystawionych aut tego modelu. Czy to sensowny samochód?

#kiciochpyta #mazda6 #samochody
  • 7
@gustawny: Samochód sensowny, jednak do 8 tysięcy nie kupisz nie zgniłego egzemplarza ( ͡° ͜ʖ ͡°) legendy o rdzy w Mazdzie wzięły się od tego modelu głównie (wiem, bo mam)

Zresztą Mazda jest ogromna (prawie 5 metrów), szukaj choćby Skody Octavii
@gustawny: 6 też mi się podoba ale rdza dyskwalifikuje ten model, rdza wychodzi na progach, nadkolach, drzwiach, na elementach podwozia, kielichach itp. mechanicznie te samochody są fajne ale przez rdzę te samochody kosztują po te 6-10 tysięcy.
@gustawny: Octavia to taka myśl na szybko, jeśli chodzi o wielki bagażnik (naprawdę, zajebiście wielki). Możesz poszukać jakiegoś auta typu Golf IV, Astra II, albo Toyota Corolla kombi.