Wpis z mikrobloga

@MaciasP: Wszystkie ssaki są leniwe, żeby zacząć od siebie wymagać, to trzeba mieć na to energię. Jak ktoś kto wali kapucyna kilka razy dziennie ma mieć energię na coś więcej? Dodatkowo wyjście na prostą zwykle zajmuję x lat, a nie miesięcy, więc nikomu nie chce się skrupulatnie dążyć do celu, bo to za długa droga. Każdy kto uważa się za nieatrakcyjnego powinien poświęcić sobie 2 lata na dbanie o siebie i
ExitMan - @MaciasP: Wszystkie ssaki są leniwe, żeby zacząć od siebie wymagać, to trze...

źródło: comment_15953200076Bjj2XHyQoAYMGFANjIFak.jpg

Pobierz
@Snap-Dragon: XD! Ja już naprawdę nie wiem jak to skomentować, różowe myślą, że to jak z makijażem, że z każdej da się coś ulepić. Otóż z facetami tak to nie działa.

Sam wyciągnąłem się z przeciętniaka na kogoś nieco ponadprzeciętnego (choć do wymaksowania wyglądu jeszcze długa droga), ale nie w każdym wypadku jest to możliwe XD. Nie wszyscy mają dobre rysy twarzy, czy gęste włosy. Niektórym nic poza operacjami plastycznymi nie
@Johnnysinspolscyfani: Nie wiem jakie ty transformacje przechodzisz ale jeśli rozmawiasz z kobietami na zasadzie: " bylby dla Ciebie dobrym materialem genetycznym,czy dopuscilabys go w takim przypadku do tzipy?" to się potem nie dziw że trąci od ciebie dziwakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Snap-Dragon:

Po prostu miej masywne kości jarzmowe, linie włosów norwood 0, wysokie FWHR i pozytywne canthal tilts, bro!


imo photoshopowane jak cholera. Co nie znaczy, że bez wyglądałby źle. Ale moim zdaniem po prawej stronie ma zrobione oczy i kości policzkowe